На цьогорічній Consumer Electronics Show, що 8 січня відкрилася в американському Лас-Вегасі, Sennheiser демонструє відразу три нові моделі навушників: MOMENTUM True Wireless 4, ACCENTUM Plus та MOMENTUM Sport – котрі наразі представляють наступне покоління багатофункціональних бездротових пристроїв компанії.

Всі три новинки розроблені на основі останніх технологічних рішень Sennheiser, належать до преміум категорії навушників і традиційно адресовані сучасним користувачам, котрі не лише цінують якісний звук і добре розуміються на висококласній мобільній акустиці, а й живуть активним життям та завжди на зв’язку зі світом.

MOMENTUM True Wireless 4

У MOMENTUM True Wireless 4 успішно реалізований цілий комплекс інноваційних розробок та вдосконалень, тож ці навушники дійсно вражають і вишуканим виконанням, і просто фантастичним звучанням, як, власне, й належить новому флагману Sennheiser.

Платформа Qualcomm® S5 Sound Gen 2 і технологія Snapdragon Sound™ гарантують стабільне підключення з наднизькою затримкою бездротового сигналу, найвищу якість відтворення аудіо в aptX та ще безліч потужних переваг, що, безумовно, будуть до вподоби поціновувачам досконалого звуку.

Навушники оснащені модулем Bluetooth® 5.4, підтримують технологію Auracast™ (трансляція сигналу на всі сумісні Bluetooth-пристрої у зоні досяжності) та мають нову, більш досконалу антену, з якою тримають зв’язок у мобільному режимі винятково надійно і попри будь-які перешкоди.

Окрім цього, нові флагманські MOMENTUM четвертої генерації отримали також вдосконалену адаптивну систему активного шумозаглушення та потужніші акумулятори, завдяки чому для свого власника ці навушники стануть найкращим та найпрактичнішим супутником в усіх життєвих пригодах на довгі роки.

У режимі безперервного відтворення високоякісного аудіо MOMENTUM True Wireless 4 працюють цілих 7.5 години без підзарядки. Кейс з навушниками можна заряджати як від бездротового зарядного пристрою Qi, так і від порту USB-C у режимі швидкої зарядки.

MOMENTUM True Wireless 4 у будь-якій з трьох версій – Black Copper, White Silver чи Black Graphite – у продажу очікуються у березні за ціною 12899 грн.

ACCENTUM Plus

Якість та функціонал флагманського рівня, втім за помітно нижчою ціною. Нові ACCENTUM Plus від Sennheiser оснащені Bluetooth® 5.2, однаково ефективно працюють як через бездротове, так і через дротове з’єднання, підтримують усі найпопулярніші аудіокодеки, включно з aptX™ Adaptive, і в автономному режимі дарують просто фантастичної якості звук цілих 50 годин поспіль.

І при цьому ACCENTUM Plus напрочуд прості й зручні у користуванні. Навушники мають таку ж сенсорну панель керування, як і у флагманських MOMENTUM, тож попри вельми широкий функціонал налаштовуються буквально кількома дотиками й узагалі без кнопок чи довгих пошуків потрібних опції у меню.

Сучасному мобільному користувачеві будуть до вподоби також функції Multi-point (одночасне підключення до двох пристроїв), автоусунення шуму вітру та налаштовуваний сайдтон (можливість послухати у навушниках власний голос). Завдяки ж удосконаленій системі активного шумопригнічення навушники миттєво адаптуються до змін навколишнього акустичного середовища і дають змогу не відволікаючись на сторонні звуки із задоволенням слухати високоякісний аудіоконтент, грати в ігри або ж спокійно спілкуватися через телефон чи у відеоконференції навіть в дуже галасливому оточенні.

У ситуації ж, коли бездротове з’єднання неможливе (скажімо, коли навушники розряджені) чи заборонене (наприклад, у літаку) ACCENTUM Plus до смартфона, ноутбука чи безпосередньо до бортової аудіосистеми підключаються просто через кабель і продовжують працювати так само якісно, але як звичайні дротові навушники. Кабелі, самі ACCENTUM Plus та інші аксесуари носити з собою та зберігати найзручніше у фірмовому кейсі, котрим комплектується ця модель.

Нові ACCENTUM Plus у чорній та у білій версіях до продажу надходять з 20 лютого за ціною 9889 грн. 

MOMENTUM Sport

Якісний і потужний звук, що якнайкраще надихає на нові досягнення, плюс, персональна біометрія у режимі реального часу – саме такими у Sennheiser бачать сучасні бездротові навушники для спорту та здоров’я.

Нові MOMENTUM Sport оснащені вбудованими фотоплетизмографічним датчиком частоти серцевих скорочень (PPG) та датчиком температури тіла, кожен з яких передає відповідні дані у сумісний фітнес-додаток на підключеному смартфоні. MOMENTUM Sport підключаються і бездоганно працюють, транслюючи зокрема дані про пульс, з такими популярними спортивними програмами та сервісами, як Apple Watch/Health, Garmin Watch/Connect, Strava, Peloton та ін.

Більш того, нові MOMENTUM Sport від Sennheiser – це наразі перший мобільний пристрій такого рівня, що не належить до систем Polar, втім пропонує своєму користувачеві увесь топовий біометричний та аналітичний функціонал Polar: моніторинг пульсу та температури тіла, а також докладну статистику тренувань у реальному часі з можливістю поглибленого офлайн-аналізу усіх даних через екосистему додатків Polar Flow.

MOMENTUM Sport мають напіввідкриту конструкцію з акустичними каналами, завдяки яким звуки навколишнього середовища сприймаються абсолютно природно, а шум кроків, власного дихання та інші відволікаючі звуки, навпаки, знижуються до мінімуму. Й разом з тим, режим прозорості, режим захисту від вітру та ефективна система активного шумопригнічення дають вам змогу без жодних ускладнень чути, що відбувається поруч, та миттєво адаптуватися до навколишньої ситуації.

Та найголовніше, MOMENTUM Sport мають найновішу акустичну систему на основі вдосконаленого перетворювача Sennheiser, що гарантує максимально якісний та потужний звук. І що теж дуже важливо для сучасного спортсмена, ці навушники виконані в ударотривких корпусах, надійно захищені від поту й вологи (сертифікат IP55) та мають вкладиші-амбушюри зі спеціальним захистом від пилу й бруду, тож без проблем витримують найтриваліші та найскладніші тренування.

До речі, у нових MOMENTUM Sport кейс теж спеціальний. Він, по-перше, про всяк випадок теж захищений від вологи й пилу (сертифікат IP54), по-друге, оснащений системою бездротової зарядки Qi й, по-третє, заряду його акумулятора вистачає аж на три додаткові зарядки навушників, тобто загалом на цілу добу (24 години) у режимі відтворення. А у режимі швидкої зарядки від порту USB-C навушники у кейсі всього за 10 хвилин набирають заряду на 45 хвилин автономної роботи.

MOMENTUM Sport в усіх трьох версіях – Polar Black, Burned Olive та Metallic Graphite – у продажу очікуються орієнтовно з 15 квітня за ціною 14189 грн.