Румунці Meze Audio анонсували оновлену версію закритих планарів – Liric 2. Навушники Meze Liric, встигли завоювати своє місце в серцях авдіофілів всього світу. Багатообіцяюча новинка, адже навушники й так були дуже вдалою моделлю Meze.

Звук

В якості випромінювача виступає вже знайомий та перевірений часом і звісно ж вухами MZ4 від Rinaro Isodynamics, однак все ж дещо оновлений спеціально для “других ліриків”. Очікується, що звук нових LIRIC 2 буде чистим та точним, з помірною теплотою для створення додаткової глибини звучання.

А також нова QWRM (Quarter Wavelength Resonator Mask – високоточна металева пластина, яка закриває окремі отвори в корпусі динаміка) створюватиме більш плавне звучання шляхом зменшення високочастотних піків (вище 7 кГц).

Оновлений дизайн

Нові чаші зроблені з макасарського чорного дерева, що надає їм глибокого темного кольору та вишуканості. А також натякає на більш тепле та натуральне звучання оновленої моделі. І звісно ж — не існує двох однакових Meze LIRIC 2.

Ця деревина має високу щільність, а також стійка до вологи та розтріскування, отже нові «лірики» будуть не лише гарнішими, а й не менш довговічними та стійкими до навколишніх умов ніж попередня модель.

Зручність

На відміну від попередньої версії, LIRIC 2 отримали магнітну систему кріплення амбушур, як і в старших моделях Meze. Окрім цього в комплекті матимемо два кабелі. Стандартний на 3,5 мм та балансний на 4,4 мм.

Характеристики

І трішки цифр наостанок.

  • Частотний діапазон 4 – 92 000 Гц
  • Опір 30 Ом
  • Чутливість 100 дБ
  • THD < 0,15%
  • Вага 427 грамів

Найближчим часом, навушники очікуються в Україні. Ціна на навушники буде така сама, як і на перші Meze Liric.