TRS 3.5 мм, XLR
Coax, Optical, USB-B
Для навушників
12 міс.
RME ADI-2 DAC FS – це цифро-аналоговий перетворювач, оснащений інтерфейсом SPDIF і підсилювачем під навушники. Передбачено IPS-дисплей, вбудовану обробку DSP, сумісність з iOS-обладнанням, а також відтворення DSD256 і PCM 768 кГц/32 біт.
Серед інших особливостей – параметричний еквалайзер на 5 смуг, зручне регулювання баса і високих частот, кросфейдер і управління рівнем гучності для аналогових стерео виходів. У підсумку користувач має можливість підлаштувати звук так, як йому зручно. Ба більше, девайс може використовуватися не тільки в складі домашньої аудіосистеми, а й у студії. Його широкий функціонал дає змогу виступати, наприклад, у ролі інструменту для моніторингу.
Порівняно з попередньою версією, якість звуку в RME ADI-2 DAC FS поліпшено за допомогою SteadyClock FS (технології придушення джиттера). Приставка FS у назві пристрою позначає саме фемтоклок. Останній, зі свого боку, являє собою генератор, що задає, з фемтосекундним джиттером. Таким чином, за схемотехнікою пристрій досить сильно відрізняється від свого попередника.
Для зручності використання пристрій має два виходи на навушники. Один із них повнорозмірний 6,3. Своєю чергою, другий – на мініджек 3,5. Останній – не тільки зручність у вигляді відсутності перехідників. Він призначений для більш чутливих навушників. Наприклад, внутрішньоканальних моніторів. Водночас, повнорозмірний вихід 6,3 краще підійде для більш тугих повнорозмірних навушників.
Для управління на передній панелі пристрою розташований дисплей. Він, своєю чергою, максимально докладно показує різну інформацію. Це не тільки стандартні виходи, гучність або бітрейд. За допомогою дисплея та елементів управління на передній панелі можна налаштувати роботу пристрою. Вибір опцій дуже широкий. Наприклад, можна індивідуально налаштувати роботу лівого і правого каналів незалежно один від одного. Для зручності моніторингу між ними можна перемикатися або підсумовувати на виході. Крім того, RME ADI-2 DAC FS дає змогу дуже тонко налаштувати зовнішній вигляд меню пристрою аж до вибору кольору спектрограми.
Крім того, пристрій комплектується пультом ДУ. Він, своєю чергою, має 11 кнопок для управління. Зокрема чотири з можливістю програмування на виконання функцій.
после года использования глючит энкодер это массовая проблема, производитель проблему не решает на форуме рме есть ссылки где можно заказать энкодер или отправить в РМЕ на ремонт
Пользуюсь RME ADI-2 DAC пол года. Пред этим был Burson Audio Conductor 3. Слушаю через Hifiman Arya. Это тугие наушники, но ADI-2 на высоком гейне раскачивает без проблем. Качественный усилитель вмонтировали. Conductor был мелодичный, мягкий на верхах, широкая и глубокая сцена. ADI-2 это чистый и детальный звук, студийного уровня. Выдает звук как он был задуман без приукрасов и сглаживания. Басы оч хорошо проработаны. Я физически ощущаю как Arya дрожит на глубоких басах. Встроеный эквалайзер превосходен! звук не теряет детальности когда подстраиваешь под себя. Оч много разных настроек с хорошим руководством по использованию. Настройки не всегда интуитивные, но справиться можно. Подключил еще активные колонки Airpulse A300 и они заиграли заметно лучше встроеного в них цапа. За такую цену с таким звуком и возможностями, это находка для меня! Я очень доволен. Правда когда A/B тестировал с Conductor, было слышно, что это устройства разных категорий. Conductor приятно приукрашивал звук и создавал “широкую” сцену за счет обрезания средних частот. В ADI-2 приукрасов нет и средине частоты звучат в полном обеме. Из за этого сцена сперва казалась более уской и плотной чем в Conductor, но я слышал куда больше деталей в музыке с ADI-2. Со временем привык к чистому звуку ADI-2 и это теперь reference dac/amp для меня.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей