Сьогодні вночі (куди ж без символізму) Campfire Audio анонсують свою нову модель навушників – Fathom. Що саме виробник вкладає в це слово складно сказати. Фатом можна трактувати як від «лиха», і до «пророцтва Богів»! Але ж як звучить! Також обіцяють вражаюче звучання самих навушників, що нам, аудіофілам і потрібно.

Інтер’єр

За звук відповідають шість арматурних випромінювачів які були спеціально розроблені для Campfire Audio Fathom. Конфігурація включає два супервисокочастотні випромінювачі для високих частот, пару середньочастотних арматур для точного відтворення вокалу та інструментів, та дві низькочастотні арматури на бас.

  • Динамічний діапазон: 5Hz – 20kHz;
  • Опір: 11.7 Ом;
  • Коефіцієнт звукового тиску: SPL 94dB @1K = 6.75 mVrms.

Звук

Як заявляє виробник, ця система ретельно спроектована для забезпечення точного відтворення звуку у всьому частотному діапазоні, а також з відтінком теплоти середніх частот.

Вражаючі точність, детальність та яскравість музичних образів не повинні залишити байдужим навіть найбільш прискіпливого аудіофіла.

Мета звукового тюнінгу Fathom – забезпечити звучання, яке відповідає оригінальному запису, дозволяючи чути музику з чистотою і глибиною сцени. Зосереджуючись на точності та деталізації кожної ноти, від найнижчих басів до найвищих високих частот!

Екстер’єр

Корпус навушників Campfire Fathom укладений в оброблений алюмінієвий корпус, анодований в гладкий, чорний, яскравий колір. Сама форма шелів вже зустрічалась нам в смарагдових Andromeda. В цілому дизайн Fathom одночасно візуально зачаровує і елегантно стриманий.

Комплектація

І навіть для тих, кому комплектація та підхід до виконання важливі не менш ніж звук, кемпи мають що запропонувати. Campfire Fathom йдуть в комплекті з двома кабелями Time Stream Cables, 3,5мм та балансним 4,4-мм. Самі кабелі Time Stream Cables мають вісім посріблених мідних провідників у стрічковій конфігурації, що забезпечує чудову ергономіку та низький мікрофонний ефект.

Найулюбленіші чохольчики від CA. В комплекті, також є складаний шкіряний чохол, виготовлений вручну в Португалії. А також зручна чорна сумка Breezy Bag Jr, два комплекти амбушур, щітка для чищення та значок Campfire Audio.

Орієнтовна ціна навушників: 45000грн