Вступ

Бюджетні та компактні плеєри зараз не в моді. Переважна більшість продуктів в класі по-перше масивні, товсті, з великими дисплеями, та й коштують вони чимало. Hiby R3 Pro Saber, напевно, один з не багатьох портативних програвачів, які нагадують про старі-добрі часи. Часи, коли вхідний цінник ринку плеєрів не викликав інфаркт, а самі плеєри було відчути в кишені. Часи, забуті багатьма, але не компанією Hiby.

Hiby R3 Pro Saber

Зовнішність та елементи керування

Не зважаючи на свою відносну доступність, R3 Pro зроблений на совість. Зокрема, мова йде не лише про якість виготовлення, яка не викликає запитань, а й про матеріали. Передня і задні панелі скляні, з заводу вони закриті плівками. Рамка, яка є несучою деталлю конструкції, алюмінієва. Вона анодована та вкрита чорною фарбою. Загалом, в корпусі плеєра зустрічаються виключно витривалі та перевірені часом матеріали без якихось компромісів чи не раціональних рішень. Немає тут ні пластикових клавіш, ні дешевого глянцю, ні лакованих елементів.

Проте тут є світлодіод, сучасний, розповсюджений та зручний Type-C порт та не менш популярний 2.5мм TRRS розʼєм для балансного підключення ваших навушників. Також серед дротових інтерфейсів R3 Pro пропонує коаксіальний вихід, доступний за використання відповідного адаптера.

Hiby R3 Pro Saber w

Можливості

Бездротові, в свою чергу, представлені Bluetooth і Wi-Fi. Перший версії 5.0 та підтримує кодеки SBC, AAC, aptX, LDAC та, звісно, фірмовий UAT. 5Gen WI-Fi потрібен малюку не лише для роботи вбудованих спрощених клієнтів Tidal чи Qobuz, а й дозволяє використовувати R3 Pro Saber як бездротовий Wi-Fi ЦАП, передаючи на нього цифровий сигнал по AirPlay чи DLNA. До речі, робота за кодеком LDAC тут двостороння – Hiby навчили цього хлопця в ньому не тільки кодувати, а й Декодувати з нього. Також Bluetooth використовується для керування пристроєм по Hiby Link. Вам не треба буде діставати плеєр з кишені, шукати треки в фонотеці можна прямо зі смартфону.

Варіативність дротових та бездротових інтерфейсів робить R3 Pro Saber універсальним. Він може приймати і віддавати майже будь який сигнал, майже будь яким способом. Зокрема, підтримується PCM з частотою дискретизації до 384 кГц, DSD256 та рендерить MQA 4X. Він буде в нагоді, якщо ви плануєте слухати Tidal використовуючи цей плеєр як USB-ЦАП.

Hiby R3 Pro – якщо не “король” автономної роботи, то точно один з “членів правління”. 19 годин відтворення з 3.5 роз’єму та 14 з балансного забезпечує батарея ємністю 1600 мАг. Варто зазначити, що потужність на балансному виході складає 280 мВт на канал. На 3.5мм виході для навушників – 80 Вт на канал.

Hiby R3 Pro Saber

Основою плеєру є ЦАП ESS ES9218P – давно відоме, енергоефективне та потужне рішення. Підкреслена висока роздільна здатність на перетині з фірмовим почерком Hiby дає дуже смачну суміш. Звук плеєру детальний та хрусткий, проте водночас – музикальний та не нудний.

Досягається це правильними акцентами в не менш правильних місцях. Дещо підкреслений амплітудно і не пересушений бас дає приємний, теплий і злегка темний відтінок звуку. Тіло середніх також виражене, тут плеєр дає більше образів ніж деталей. Водночас додаткова чіткість верхньої частини середніх та детальні високі балансують пухкі низькі і помʼякшену середину, створюючи гармонійний, бадьорий звук.

Замість висновків

В цілому Hiby R3 Pro Saber уособлює максимальний набір можливостей в пристрої мінімальних розмірів. В ньому реалізовані всі найпопулярніші дротові інтерфейси – універсальний USB-C, балансне підключення, вихід для навушників 3.5 мм. Він підтримує всі дуже важливі для сучасних поціновувачів музики технології – двосторонній LDAC, aptX, UAT, USB-ЦАП, USB Audio, MQA. Все це працює неймовірно довго від акумулятору і, що також важливо, коштує адекватних грошей. Унікальний пристрій, особливо в часи, коли сегмент таких плеєрів поступився місцем свисткам.

Hiby R3 Pro Saber