Приєднайтеся до списку очікування, щоб отримати електронний лист, коли цей продукт стане доступним
Введіть свій email для приєднання до списку очікування товару
2
Є
0.0045%
121 дБ
DSD512
32 бит / 768 кГц
Android OS
Так
6"
32 Гб
SD card
2 Tb
Coax, Ethernet, Optical, RCA, USB-B, USB-C
RCA, TRRRS 4.4 мм, TRRS 2.5 мм, TRRS 3.5, TRS 3.5 мм, TRS 6.3 мм, XLR, XLR 4-pin
Bluetooth, Wi-Fi
1530 мВт @ 32 Ом (Bal), 500 мВт @ 32 Ом
4.1
Apt-X, Apt-X HD, LDAC, LHDC, SBC
260 x 210 x 50 мм
3 кг
12 міс.
до 12.5 годин, до 14.5 годин, до 17.5 годин
Airplay, DLNA / UPnP
Фірма Shanling цього року вирішила згадати про своє минуле. Витоки компанії лежать у стаціонарній техніці, і досвіду їм теж не позичати, адже рік заснування – 1988. Тож, зібравши воєдино сучасні технології та безкомпромісний підхід, Shanling вирішили випустити ультимативний настільний пристрій формату все в одному. Тобто, це і цифровий програвач, і стример з усіма необхідними сервісами, і ЦАП, і передпідсилювач (зокрема ламповий), і підсилювач для навушників. Звичайно ж, побудований він за повністю балансною схемою і має гідну вихідну потужність і безліч виходів. Отже, йдеться не тільки про внутрішньоканалки, а й про повнорозмірники. Крім того, для можливості апгрейда і тюнінгу пристрій має модульну конструкцію.
Початковий варіант з коробки – це базовий. Проте, він комплектується за вищим розрядом.
Серед модулів:
Як можна помітити на схемі, Shanling M30 являє собою основу у вигляді алюмінієвого шасі, в яку і встановлюються згадані модулі. При цьому можлива як часткова, так і повна заміна їх на нові. Це дасть змогу істотно продовжити життєвий цикл пристрою і залишає достатньо простору для експериментів.
Незмінні елементи шасі – входи і виходи та регулятор гучності. Але про їхню якість і довговічність турбуватися не доводиться. Масивна золотиста ручка регулятора приховує за собою схему, побудовану на дискретних елементах. Шасі вирізається з цільного шматка алюмінію на ЧПУ для високої точності. А для внутрішньої розпайки елементів використовується товста монокристалічна мідь.
Одним із головних модулів, безсумнівно, є звуковий, тобто, модуль ЦАПа. Він побудований на базі пари AK4497 і використовує в обв’язці два операційні підсилювачі OPA2211. Останні дали змогу домогтися більш плавного і природного звучання. А ЦАП, зі свого боку, не тільки має дорослий якісний звук, а й дає змогу працювати з форматами DSD512 (нативно) і PCM до 32 біт/768 кГц. Само собою, є на борту і підтримка MQA. Само собою, для зниження джиттера застосовуються два задавальні генератори. Крім того, для більшої енергоефективності в небалансному режимі можна перевести пристрій у режим з одним активним ЦАПом.
В основі каскаду попереднього посилення відмінно зарекомендували себе лампи Korg Nutubes 6P1. Реалізовано повністю балансну схему, тож використовується дві пари ламп – по одній для лівого і правого каналів.
Повністю балансна схема, побудована на дискретних компонентах, дала змогу на виході отримати 1530 мВт (1.53 Вт!) на канал при 32-омному навантаженні. Твердотільне вихідне посилення реалізовано на основі двох ADA4610-2 і двох пар Ti BUF634. В обв’язці, зі свого боку, застосовують аж 92 танталово-полімерні конденсатори виробництва Panasonic, а також фірмову технологію фільтрації низьких частот CPAF.У підсумку користувачеві доступно три режими роботи – Direct, Transport і Tube. Таким чином можна без зусиль підібрати звучання під улюблені навушники і жанри. А виставити необхідну гучність допоможе високоточний регулятор з плавним приємним ходом.
Також варто звернутися і до обчислювальної потужності плеєра. В якості процесора виступає 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 430. Доповнюють його 4 ГБ ОЗП і 32 ГБ ПЗП. Природно, є слот для карт пам’яті. Він тут “повнорозмірного” SD-формату. Що теж можна назвати вдалим рішенням.
Коли йдеться про плеєр зі стрімінгами, то альтернатив Андроїду по суті немає. Так що Shanling M30 працює на базі спеціально доопрацьованого закритого Android 7.1. З коробки на ньому вже є встановлені додатки для стрімінга. Поки що доступні Tidal, Deezer, Spotify, QObuz і QQ Music. Більше варіантів стане доступно в наступних оновленнях прошивки.
Водночас, ОС ніяк не впливає на звук. Shanling M30, як і інші плеєри компанії, має фірмову технологію AGLO (Android Global Lossless Output). Вона спрямовує звуковий сигнал безпосередньо на ЦАП, оминаючи системну конвертацію та супутні обмеження. Тобто, Android використовується тільки як ОС.
Управляється девайс за допомогою яскравого і барвистого сенсорного 6″ дисплея. 1920х1080 пікселів дають можливість прекрасно передавати всі нюанси обкладинок і інтерфейсів. Керувати пристроєм зручно і комфортно.
І це так не в останню чергу завдяки додатковому дисплею на нижній панелі. Він буде зручним коли плеєр просто лежить на столі. Екранчик відображає найнеобхіднішу інформацію – гучність, активне підключення тощо.
Плеєр має Wi-Fi, RJ45 Ethernet і Bluetooth. Для дротового підключення, зі свого боку, є одразу два порти USB-А, а також один USB-B і ще один USB-C. Усе це дасть змогу під’єднати пристрій до смартфона, ноутбука або ПК. Це хороша можливість для використання плеєра як транспорту між зовнішнім джерелом і навушниками. Також для цифрового підключення є входи Ethernet, Toslink і SPDI/F через оптику і коаксіал.
Для аналогового, зі свого боку, є пара RCA на вхід і пара RCA і два XLR на вихід.
Навушники можна підключати взагалі будь-яким способом. Крім балансного XLR і небалансу 6.3 мм, які очікувані в такому форматі, є безліч інших портів. Це небаланс 3.5 мм і ще 3 балансних – 2.5, 4.4 і навіть так званий 3.5 Pro. Тож під’єднатися до плеєра можна як завгодно незалежно від того, який роз’єм встановлено на кабелі навушників. Сприяє свободі і чимала вихідна потужність, що розвивається.
У свою чергу, для бездротового підключення є відповідний модуль. Bluetooth 5.0 підтримує безліч кодеків. Наприклад, SBC, aptX, aptX HD, LDAC, LHDC. При чому SBC і LDAC також працюють і на прийом. Також є і дводіапазонний Wi-Fi 2.4 / 5G. Shanling M30 підтримує DLNA, AirPlay, NAS і передачу файлів. Є навіть оновлення прошивки по повітрю. Інженери продумали всі можливі сценарії використання пристрою.
Ще один важливий модуль – батарея на цілих 16500 мАг. Можна було б сказати, що вона настільному плеєру ні до чого. Але на ділі це рішення дає змогу, по-перше, переносити плеєр із собою по квартирі або взяти його, наприклад, у відрядження. До того ж, акумулятор дає змогу домогтися більш чистого і безперебійного живлення без перешкод. Для балансного підключення час роботи становитиме до 12.5 год, небаланс дасть до 14.5 в режимі двох ЦАПів і до 17.5 при відключенні одного ЦАПа.
Водночас, звісно ж, є можливість перемкнути Shanling M30 на живлення від мережі, якщо це необхідно.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей