Активна
Bluetooth
Apt-X
2
Динамічний
Заднє
20 мм, 75 мм
Line in (Minijack 3,5mm), Optical
170 x 130 x 135 мм
3.5 кг
12 міс.
Колонки Ruark MR1 mk2 отримали змінений дизайн, проте найбільші апгрейди стосуються функціоналу. Кожна АС обладнана 75-мм вуфером із неодимовим магнітом і 20-мм купольним твітером. Потужність вбудованого в провідну колонку підсилювача AB-класу становить 20 Вт. Така конфігурація укупі з дерев’яними корпусами покликана забезпечити потужне якісне звучання. Під’єднати джерело до системи MR1 Mk2 можна декількома способами: є підтримка Bluetooth з AptX, цифровий оптичний вхід і аналоговий AUX. Крім цього, акустика обладнана виходом на сабвуфер і навушники. Отже, Ruark MR1 Mk2 являє собою універсальну домашню акустику, яку можна використовувати не тільки для прослуховування музики, але й для перегляду фільмів замість саундбара.
Окремо потрібно зазначити, що колонки працюють від мережі, однак компанія пропонує опціональний знімний акумулятор для тягової колонки. Під час встановлення батареї та від’єднання другої АС, пристрій автоматично перейде в режим моно.
На відміну від багатьох конкурентів, у Ruark MR1 mk2 використовується електронний підсилювач класичного типу A/B, а не електронний підсилювач класу D.
За словами представників компанії, пристрій обладнаний абсолютно новими динаміками, розробленими спеціально для цієї моделі, які максимально покращують якість звучання в умовах невеликих закритих просторів. Динаміки Ruark MR1 mk2 складаються з двох частин: дорівнює 7,5 см у діаметрі частина, що передає середні звукові частоти та баси, і дорівнює 20 мм у діаметрі частину, яка передає верхні звукові частоти. Обидві частини динаміка обладнані неодимовими магнітами для кращої роботи.
Колонки Ruark MR1 mk2 є стильними, мають низку відмітних характеристик, забезпечують звучання високої якості та безумовно варті своїх грошей. Якщо судити виключно за зовнішнім виглядом, Ruark MR1 mk2 з легкістю б’є своїх конкурентів. Своїм корпусом із забарвленням волоського горіха, металевими вставками та динаміками цей виріб нагадує вже відомі шанувальникам пристроїв від компанії Ruark радіо R1 MkII. На щастя, у цих колонок є й інші переваги.
Є ще кілька поліпшень, які заслуговують на згадки. Колонки обладнані Bluetooth з підтримкою aptX для чіткішого відтворення аудіо.
Чи дійсно Ruark MR1 mk2 є проривом із погляду чистоти звучання? Так, так точно. Ці колонки дійсно високої якості. Під час прослуховування аудіо за допомогою Ruark MR1 mk2 можна чітко відчути різницю між звичайним аудіо та аудіо високої якості.
Всю широту гами музики, що програється, ці колонки передають максимально. Це можна помітити й у більш складних композиціях, як-от «Ping Pong» від Bassnectar, у ній звучання абсолютно природно та не спотворюється впродовж усієї композиції. Баси звучать достатньо сильно, важко та глибоко.
У динамічних композиціях усі теж на рівні. У композиції Джастіна Тімберлейка під назвою «Take Back the Night» звучання духових інструментів повністю передає те, що було задумане виконавцем, водночас зберігається акцент на інструментальному мотиві пісні, що запам’ятовується.
Загалом прослуховування є мелодійним і передає всю гаму кожного звуку від його початку й до кінця, у такий спосіб даючи можливість отримати від музики кожну її частинку.
Під час перемикання на Bluetooth за технологією aptX на MacBook Pro є невелике зниження якості звучання порівняно з дротовим під’єднанням. У всьому іншому колишній високий рівень зберігається, пристрій працює стабільно та чітко незалежно від типу під’єднання.
Важливим моментом є правильне встановлення колонок. Ми вважаємо, що найкращим варіантом є встановлення біля стіни. Якщо цього не зробити, спостерігається невелике спотворення передавання басів. Але для досягнення найкращих результатів варто поекспериментувати з місцем встановлення.
Якщо ви забудете вимкнути Ruark MR1 mk2, пристрій перейде в режим сну. Якщо під’єднати колонки до телевізора, вони автоматично вмикатимуться або вимикатимуться під час увімкнення або вимкнення телевізора.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей