Для навушників
AK4499EX+AK4191
<0.001%
129.5 дБ
20 Гц – 30 кГц
DSD512
32 біт/768 кГц
Coax, Ethernet, Optical, USB-C
RCA, TRRRS 4.4 мм, TRS 6.3 мм, XLR
AirPlay 2, DLNA / UPnP
1 Вт @ 32 Ом
220 x 170 x 50 мм
12 міс.
Gustard Audalytic AH90 – це ЦАП і стример, який пропонує якісне декодування і точне відтворення звуку завдяки ретельній і продуманій конструкції. Оснащений OLED-дисплеєм, пристрій може похвалитися багатьма перевагами, серед яких ЦАП AKM AK4499EX та USB-інтерфейс XMOS XU316, балансний та небалансний виходи для навушників, тощо. Його також можна використовувати як стример через порт Ethernet RJ45. Для зручного управління до комплекту також входить пульт ДУ.
Серцем Gustard Audalytic AH90 є комбінація ЦАП AK4499EX і модулятора AK4191, що є флагманськими продуктами компанії Asahi Kasei Microdevices. Це рішення набуває все більшої популярності завдяки своїй вийнятковій якості звуку, а також його реалістичному та живому характеру.
Завдяки незалежному живленню та заземленню для кожного каналу, Gustard Audalytic AH90 нівелює вплив перешкод від джерела. Розділена цифрова та аналогова архітектура пристрою також дозволяє добитись чистого та натурального відтворення, нівелюючи взаємний вплив сусідніх секцій.
Gustard Audalytic AH90 використовує технологію FPGA для маршрутизації сигналів, управління тактовою частотою, PLL, декодування DOP і безшумного перемикання PCM/DSD, забезпечуючи якісний звук завдяки точній обробці сигналу.
Як пристрій, готовий до майбутнього, Gustard Audalytic AH90 підтримує Roon Bridge, UPnP, HQPlayer NAA та інші протоколи. При цьому підтримка пристрою буде продовжена, тож надалі будуть додані нові актуальні протоколи.
Пристрій використовує якісні компоненти, серед яких, зокрема, 2 OPA1612. Їх наявність дає змогу реалізувати високу потужність, не змінюючи характер звуку. Тож пристрій має детальний і точний переконливий звуковий характер для улюбленої музики.
Gustard Audalytic AH90 використовує мікросхему XU316 третього покоління від від XMOS. Це дає змогу реалізувати підтримку аудіоформатів високої роздільної здатності до PCM 768 кГц, DSD512, а також MQA 8x.
Аби мінімізувати вплив джитера, AH90 використовує високоточний фемтосекундний задаючий генератор джиттера Clock CK01 fs. Це дозволяє добитись точного та натурального звучання.
Вбудований підсилювач для навушників пропонує одноканальний вихід з 2 рівнями підсилення та двома роз’ємами. Це балансний 4.4 мм та небалансний повнорозмірний джек 6.3 мм. Крім того, завдяки незалежним перемикачам для навушників та лінійного виходу доступний повний контроль над аудіовиходом. Можна використовувати як навушники, так і акустику залежно від необхідності.
Кожен аспект AH90, від строгого дизайну, продуманої компоновки до високоякісних матеріалів, говорить про якість. Вона створена для того, щоб вражати і служити довго.
Маючи розмір 220х170х50 мм, AH90 ідеально впишеться в будь-яку аудіосистему, забезпечуючи при цьому неперевершену продуктивність.
Прослуховував на Genelec 8030B в шоурумі EraInEar і порівнював з Topping E70 Velvet та Topping D90 Pro SABRE Мої враження суб’єктивні, я навіть оглядів не читав.
Цю “штуку” підключили – слухаю, а якісь особливості по тональності – виділити не можу, от все звучить настільки збалансовано, наче я сиджу в студії де автор записував свою музику… Прям дуже сподобалось. Жодного акценту, все на своїх місцях, єдине чому трохи програє він порівняно з D90 Pro, так це стерео панорама, у D90 Pro думаю за рахунок тих фірмових “сабровських” акцентів на ВЧ діапазоні і післязвуч – сцена здається краще, але Audalytic AH90 мені здалося що малює її більш точно, вона якось локалізується більше по центру ніж по сторонам. Я навіть незнаю що написати, в звукі немає що виділити – воно звучить наче якийсь референс, він не “веселий”, не “музикальний”, не “сухий”, не “мокрий”… Реалістичний – це мабуть те що максимально підходить. Тональність настільки нейтральна, наскільки це можливо. Звукова сцена помірно широка, глибока, виділити якісь окремі деталі – легко.
Порівняно з Topping E70 Velvet – у них є деяка схожість в тональному балансі СЧ, але відрив Audalytic AH90 помітний, більш якісно пропрацьовані СЧ, сприймаються більш чисто, ВЧ детальніше, більше повітря. Відчувається протяжність післязвуч на ВЧ, але без зайвого акценту.
Якщо ви не довіряєте вбудованому імпульсному БЖ, то окремо є додатковий вхід живлення 12V, куди можна підключити свій трансформаторний блок живлення, чим покращити звучання. Або від павербанку, до речі)
Мав на увазі Topping D70 Pro SABRE
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей