Внутрішньоканальні
Завушний
Напіввідкриті
Гібридні
12 мм, 6 мм
4
40 Ом
106 дБ
10 Гц – 40 кГц
100 мВт
Дротові
Так
MMCX
1.2 м
Немає
2.5 мм TRRS, 3.5 TRS, 4.4 мм TRRRS
Прямий
8.8 г
12 міс.
FiiO FH5s, як можна подумати, оновлення моделі FiiO FH5. Але не все так просто. Один виробник, одна модель, і навіть та ж кількість драйверів. Що може бути інакше? Підхід. Оновлення торкнулося чи не всього. Наприклад, звук тепер забезпечений гібридною технологією. Але, на відміну від попередників, це два динамічні і два арматурні випромінювачі. Більше того, оновили кабель – тепер він має власну систему змінних штекерів. А як вишенька на торті – тумблери для тюнінгу звуку. Але про все за порядком.
На зміну класичному гібридному дизайну з трьох арматурних та одного динамічного випромінювача прийшла схема 2 х 2. Пара динамічних та пара арматурних. За СЧ тепер відповідає динамічний драйвер. Завдяки цьому, по-перше, досягається більш реалістична та природна передача частот. По-друге, таким чином вдалося органічно узгодити динамічні випромінювачі з арматурними. У результаті навушники здатні передавати ще ширший діапазон частот. А також точніше будують сцену.
FiiO FH5s використовує кілька динамічних випромінювачів. Перший – це вуфер. Він є драйвером Тесла третього покоління. Випромінювач використовує магніти N52, які дають напруженість магнітного поля 1,5 Тл. Мембрана, у свою чергу, виконана у вигляді 12-мм берилієвого бані. Це забезпечує високу жорсткість та стійкість до резонансів при малій вазі. Для легкого та рівномірного ходу драйвер використовує спеціальний підвіс. Він виконаний із поліуретанового полімеру. У результаті він здатний прокачувати значний об’єм повітря, створюючи вагомий та щільний бас.
Другий випромінювач має 6-мм мембрану з берилієвим покриттям. Маючи більший розмір діафрагми, ніж арматурні драйвера, він передає вокал природніше і виразніше.
Для передачі ВЧ відрізка діапазону в навушниках застосовується перевірене часом рішення у вигляді випромінювача спареного Knowles TWFK 30017. Він розміщується безпосередньо в звуководі, максимально близько до вушного каналу. Таке рішення дозволяє досягти максимально детального і точного звучання. Крім того, так на шляху звукового сигналу виявляється помітно менше перешкод. Отже, вдається уникнути безлічі факторів, здатних вносити спотворення
Основою цієї технології, натхненної суперкарами, стала багатошарова конструкція. Вона виконується на високоточному 5-осьовому ЧПУ і надійно кріпиться у трьох точках. Завдяки цьому корпус має високу жорсткість. Як наслідок, він має високу стійкість до резонансів та вібрацій.
Навушники компанії продаються у багатьох країнах світу. Це дозволило компанії зібрати дуже широкий зворотний зв’язок. За замовчуванням навушники налаштовані таким чином, що підійдуть більшість слухачів. 4 випромінювачі здатні передавати шикарний глибокий бас, соковитий вокал та чисті ВЧ. При цьому передбачена можливість самостійного тюнінгу. FiiO FH5s мають для цього три тумблери. Вони дозволяють акцентувати, відповідно, бас, середину та ВЧ. Тобто, виставляючи потрібні акценти, можна налаштувати драйвери 8 у різний спосіб. Додатковий тюнінг звуку також досягається комплектними амбушюрами. Кожен комплект має вплив на сприйняття звуку.
Щоб досягти природнішого звучання і знизити втому, компанія використовувала напіввідкриту конструкцію. Її конфігурація стала результатом комп’ютерного моделювання. Роль відкритої конструкції полягає у узгодженні тиску всередині вушного каналу із зовнішнім. Так вдається зняти ефект закритого простору. Тобто, прослуховування менш стомлююче та комфортніше. Крім того, сцена будується ширше та природніше.
Шелл навушників виконується на високоточному ЧПУ із цільного шматка магнієво-алюмінієвого сплаву. Це запорука високої міцності корпусу. Водночас це позитивно позначається на стійкості до резонансів. Простіше кажучи, звучання має менше спотворень. Загалом корпус вийшов досить легким – приблизно 8,8 грам.
У навушниках встановлені роз’єми стандарту ММСГ. Але тепер це допрацьовані роз’єми з серцевиною, що розширюється. Вони дають максимально надійний контакт, водночас, кабель легко відштовхується. Канали мають позначки синього та червоного кольору для лівого та правого роз’єму відповідно.
Як матеріал кабелю використовується 120-жильний посріблений мідний літц 2-го типу.
Крім того, особливістю дроту є фірмова система зміни джеків. У комплекті таких 3. Зокрема: балансні 2.5 і 4.4 і небалансний 3.5. Для заміни потрібно, притримуючи роз’єм, просто відкрутити корпус конектора. Він виступає як фіксатор. Потім вийняти джек, встановити новий відповідно до напрямної та зафіксувати. Як бачите, все просто, зручно та швидко.
Як завжди, навушники FiiO FH5s відзначилися багатим комплектом. Він включає:
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей