Компанія WiiM анонсувала дві нових моделі – WiiM Ultra та WiiM Amp Pro. Це аудіострімери високого класу, що підтримують бездротове підключення. Обидва мають на борту підтримку AirPlay 2, Chromecast, DLNA та декілька інших потокових протоколів.

Основне

WiiM Ultra та WiiM Amp Pro побудовані на 32-біт/384 кГц ЦАПі ES9038Q2M від ESS Sabre. Це демонструє приріст для моделі WiiM Amp Pro – минулий Amp використовував ES9018.

Обидві поточні моделі мають Wi-Fi 6E та Bluetooth версії 5.3 для бездротового підключення. Крім того, пристрої зберегли фірмовий дизайн. WiiM зазначають, що обидва пристрої здатні автоматично налаштовувати звук залежно від кімнати, в якій вони знаходяться.

WiiM Ultra

WiiM Ultra

WiiM Ultra оснащений невеликим сенсорним екраном, що призначений для відображення корисної поточної інформації, віджетів додатків, обкладинок альбомів, елементів керування та загального спрощення налаштувань.

Для підключення навушників передбачений порт 3.5 мм справа від ручки регулювання гучності.

Ззаду передбачені порт HDMI ARC, оптичні роз’єми та RCA, а також фоно вхід. Наразі це єдиний пристрій компанії, що підтримує такий вхід.

WiiM Amp Pro

WiiM Amp Pro

WiiM Amp Pro, в свою чергу, є оновленням минулої моделі Amp та візуально дуже схожий на неї. Крім того майже незмінними лишилися порти для комунікації. З іншого боку, серед важливих відмінностей – підтримка Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3. WiiM Amp для порівняння підтримував Wi-Fi 5 та Bluetooth 5.0. Разом з новим ЦАПом покращились і технічні характеристики, зокрема, співвідношення сигнал/шум складає 120 дБ, порівняно з 98 дБ у попередника.

Ціни і доступність

WiiM Ultra продаватиметься за рекомендованою ціною в США 329 доларів, за Amp Pro доведеться віддати 369 доларів. Пристрої почнуть надходити до магазинів вже влітку.