м. Харків, пров. Мар'яненка 1 (вул. Гоголя 4/1)
ст. метро Історичний музей, Архітектора Бекетова
м. Київ, вул. Володимирська 67
ст. метро Площа Українських Героїв
м. Одеса, вул. Троїцька 24
кут з вул. Пушкінською 35
Error: Contact form not found.
Email *
EVE Audio SC203 – це компактний 2-смуговий 3″ монітор ближнього поля за схемою активна + пасивна колонка. Компактність та потужність разом з якісним звуком дозволяють ефективно використовувати модель як рішення для професійних робочих столів з обмеженим простором. Крім того, модель підійде для домашнього прослуховування або геймінгу.
Її налаштування та вуфери дають змогу чути жорсткі та щільні НЧ музики, не втрачаючи деталей.
Монітори EVE Audio SC203 дають змогу розширити контрольований НЧ-діапазон. Спеціально виготовлений 3″ динамік з паперовим дифузором керується 1.5″ котушкою, що гарантує повний контроль над НЧ-діапазоном.
У результаті вдається досягти жорсткого, реалістичного та динамічного басу разом з лінійною збалансованою АЧХ. Задня стінка має пасивний випромінювач, що дає змогу підсилити віддачу на НЧ та розширює їх глибину до 62 Гц.
Для ВЧ EVE Audio SC203 також використовує власний стрічковий твітер, розроблений за технологією µAMT (Air Motion Transformer). Він вирізняється високою швидкістю, точністю та детальністю.
Система має 4 30-ватні PWM підсилювачі – по одному для кожного випромінювача. Таким чином сумарна потужність EVE Audio SC203 складає 120 Вт. При цьому на підсилювач сигнал надходить з секції DSP.
Як і будь-який інший монітор від EVE Audio, модель має входи XLR та RCA, що розміщені на задній панелі. Крім того передбачений USB-B та оптичний вхід TOSlink, а також RCA вихід для підключення сабвуфера.
EVE Audio SC203 має цифровий процесор (DSP) з високою роздільною здатністю, який допомагає налаштувати монітори саме для тих умов, у яких він працює. Одне натискання кнопки регулятора управління надає доступ до точного регулювання гучності та до низки налаштувань фільтра. Все це дає змогу компенсувати акустику приміщення, тощо.
Цифровий процесор працює спільно з високоякісним ЦАП перетворювачем від Cirrus Logic, який забезпечує чисте проходження сигналу до секції DSP в якості до 192 кГц/24 біт. А оскільки підсилювачі потужності монітора безпосередньо пов’язані із секцією DSP, то жодних подальших перетворень сигналу не відбувається. Це виключає зайве втручання, даючи змогу добитись чистого та якісного звуку.
Крім того, для зручної установки в комплект додаються зручні оранжеві підставки FlexiPad для нахилу моніторів під кутом 0, 7.5 або 15 градусів.
Активна
Полочна
2
3"
Стрічковий
Optical, USB-B, XLR
RCA
12 міс.
Очень компромиссное решение по внутрянке. За свои деньги – хороший компактный домашний комплект. Имеет смысл рассматривать если хотите хороший стационарный звук за вменяемые деньги, но мало места на столе.
Ленточные твиттеры очень специфические и довольно неплохо звучат, но очень капризные – можно повредить просто закрыв порт ладонью. Довольно сильно отличаются от SC204 и SC205 – там более детальнее, что и понятно, так как почти в 2 раза больше.
Сравнимо по звуку с XTZ 99… Но это же актив с внешним импульсным БП и * усилителем D-класса D2 Audio 24044 и D2 Audio D2-92683 DSP для Dolby процессинга * дешёвым CMedia CM6533 USB контроллером * CirrusLogic CS5361 АЦП для входного тракта
Потому очень нетребовательный к источнику сэтап, который лучше подключать к хорошему ЦАПу из-за слишком простой реализации USB тракта (сделали “что бы было” более-менее хорошо).
Тестил с RME ADI-2 PRO FS и просто от ПК SPDIF (x570 master ESS9038) – разница довольно существенная.
Из недостатков могу выделить * относительную дешевизну исполнения внутрянки (USB интерфейс за 2$) и компонентных кабелей (4-pin как от питания ПК) * отсутствие специализированных низкоимпедансных ёмкостей, но в целом стоят везде “танталы” среднего класса * D-class он и в Африке D-class – лучше без High gain’a
Как следующий шаг – стоит рассматривать XTZ99 или SC205, но на них сэтап будет стоить где-то в три раза дороже.
You must be logged in to post a review.