Серед інших цікавинок в Мюнхені можна було знайти і стенд Stax. І компанія не могла обійтись без новинок. І цього разу вона зробила крок в бюджетний (для себе) сегмент, анонсувавши систему Stax SRS-X1000.

Основне

Компанія не стала зраджувати собі, і нова система теж є електростатичною. Відповідно, навушники потребують власного підсилювача. З цих двох компонентів і складається система – навушники SR-X1 та підсилювач SRM-270S.

SR-X1

Компанія Stax існує дуже давно, і досі більшість її актуальних моделей були виконані в характерному дизайні з квадратними чашками. Але звісно, так було не завжди. Були і круглі, зокрема класичні моделі SR-1 та SR-X. І нова модель не лише демонструє помітні відсилки до цієї епохи, відтворюючи ретро стилістику. Втім, вдало – зовні присутня впізнаваність, але при цьому навушники вирізняються на фоні попередніх моделей. Назва моделі SR-X1 поєднує згадані назви двох попередніх моделей. В плані ж звуку це автентичний електростатичний звук з новими технологічними можливостями. Зокрема, спотворення моделі складають менше 0.01%, що майже недосяжний показник для конкурентів, надто з іншим типом драйвера.  

Stax SRS-X1000

SRM-270S

Підсилювач, в свою чергу, є розвитком попередньої моделі SRM-252S. На перший погляд, тут нічого перевинаходити не довелося. Той самий лаконічний стриманий стиль, що і раніше.

Проте, допрацьована схема самого підсилювача з більш якісними компонентами. Наприклад, вдалось добитися нижчого рівня шуму завдяки попередньому підсиленні на польових транзисторах та покращеному вихідному емітерному повторювачу.

Попри компактний корпус, також вдалося покращити розсіювання тепла за допомогою товстіших алюмінієвих панелей корпусу.  

Також серед оновлень можна відмітити режим Parallel out, що дозволяє більш зручно підключати підсилювач до домашньої системи. Можна зручно слухати музику або ж переглядати фільми на домашньому кінотеатрі.

Комплект буде наявний вже скоро за ціною 1200 доларів, або ж 650 доларів за навушники та 600 за підсилювач окремо.