Компанія Sonos, відома своєю розумною акустикою мультирум з багатим функціоналом та незмінно якісним звуком, нарешті анонсувала модель навушників, чутки про випуск яких ширились вже впродовж кількох місяців. Навушники Sonos Ace вже встигли охрестити конкурентом для AirPods Max. Що й не дивно, оскільки важко не помітити схожий форм-фактор та набір розумних функцій.

Основне

Модель побудована зі ставкою на комфорт використання. При цьому врахована як ергономіка, так і розумні функції.

Перш за все, корпус. М’яка обшивка оголів’я з нержавіючої сталі, плавні шарніри з регулюванням тиску для зміни розміру, амбушури з наповнювачем з ефектом пам’яті дозволять слухати навушники справді довго, якісно розподіляючи 312 грамів ваги моделі.

Sonos Ace

По-друге, використання. Sonos Ace працюють по Bluetooth 5.4 і завжди готові миттєвого початку роботи. Разом з тим, доступна функція multipoint, тобто підключення до кількох джерел одночасно. Що дозволяє зручно переглядати фільми, слухати музику та відповідати на дзвінки на іншому пристрої, тощо.

Для цього, а також для активного шумозаглушення (ANC) передбачені 8 мікрофонів з функцією формування променя. Це дозволяє забезпечити дзвінки та ізоляцію від зовнішнього шуму високої якості.

Серед розумних функцій також можна відмітити голосове або сенсорне керування, плюс для зручності є кілька кнопок.

Автономність моделі заявлена до 30 годин – і це з увімкненим ANC. Повна зарядка займе 3 години.

aptX Lossless

Бездротове підключення – приорітетний сценарій використання навушників Sonos Ace. Для цього модель має передовий Bluetooth 5.4 з підтримкою одного з найякісніших на сьогодні кодеків aptX Lossless, що дає можливість слухати улюблену музику майже без втрат.

Кодек розроблений компанією Qualcomm для передачі аудіо в CD якості, що добре відповідає сучасному запиту на якісний звук в стрімінгових сервісах, тощо. Якщо конкретніше, йдеться про підтримку записів CD без втрат та 24 біт/96 кГц. 

Звук

Навушники Sonos Ace побудовані на основі спеціально розроблених 40 мм динамічних драйверів, що якісно та точно відтворюють повний спектр частот. Заявлена також особлива конструкція, що покращує віддачу на низьких частотах, створюючи переконливий та вагомий звук.

Технологічність

На що варто звернути увагу перш за все – навушники легко інтегрується в домашню екосистему Sonos, тож в її арсеналі багато технологічних нюансів, про які варто поговорити.

І, звичайно, мова не лише про велику кількість налаштувань у оновленому фірмовому додатку – хоча, він точно буде не зайвим щоб розкрити всі можливості моделі.

Для зручності використання на ходу передбачена смарт-пауза – датчики всередині навушників реагують на їх знімання та одягання і ставлять відтворення на паузу або відновлюють його відповідно.

Sonos Ace

Sonos TrueCinema

А також Sonos Ace підтримують Dolby Atmos, що робить досвід перегляду відеоконтенту справді унікальним. Серед цікавих особливостей – відстеження положення голови для корекції звуку та зберігання положення джерела звуку в просторі.

Але в повній мірі реалізувати переваги цієї технології дозволяє Sonos TrueCinema. Вона інтегрує навушники в домашню систему Sonos, що дозволяє перетворити їх на приватний кінотеатр.

Технологія дає змогу миттєво перемикати звук телевізора з саундбара Sonos Arc на Sonos Ace одним простим натисканням кнопки. Просторовий звук Dolby Atmos створює об’ємну і реалістичну картину, характерну для домашнього кінотеатру в навушниках. А динамічне відстеження руху голови дозволяє утримувати фокус звуку навіть коли голова рухається.

Auracast

Також серед переваг моделі варто відзначити підтримку Auracast. Технологія входить до стандарту Bluetooth LE (Low Energy), який, в свою чергу, реалізує підтримку аудіокодека LC3, що характеризується більш ефективною обробкою сигналу, ніж SBC.

Крім того, серед переваг технології – можливість трансляції з передаючого пристрою звуку на нескінченну кількість пристроїв, що знаходяться поруч. Таким чином можна ділитись прослуховуваним контентом на інші сумісні пристрої. Наприклад, інші Bluetooth-навушники або колонки.

Поза цим, Auracast також розширює відстань зв’язку з джерелом зі стандартних 10 м до 100, що також додає зручності.

Дротове підключення

Крім бездротового підключення доступне також дротове – як аналогове (через кабель з джеком 3.5) так і цифрове (USB-C). Підтримується і швидка зарядка, що дозволяє додати 3 години відтворення за 3 хвилини на заряді. Дуже навіть непогано!

Sonos Ace

Sonos Ace, звичайно ж, мають режим ANC та режим прозорості, що названий виробником “усвідомленим режимом” або ж Aware.

Комплектація

Крім самих навушників в комплекті передбачені кабелі USB-C – 3.5 та USB-C – USB-C, а також чохол на магнітній застібці. Як коробка, так і сама модель виготовлена з екологічних продуктів.

Модель почне находити до магазинів вже в червні з рекомендованою ціною в Європі 499 євро.