Незадовго до виставки Hi-End Show в Мюнхені Sennheiser анонсувала нову дротову повнорозмірну модель – HD620S.

Попередні моделі 600ї серії, як-от класичні HD600 чи HD650 були відкритими. Проте новинка навпаки, використовує закрите акустичне оформлення, однак обіцяє зберегти в ньому відкрите звучання.

Основне

Щоб забезпечити відкрите просторе та масштабне звучання, компанія використала встановлені під кутом до вушної раковини спеціально розроблені 42-мм динамічні випромінювачі з 38-мм діафрагмою та надлегкою 150 Ом котушкою.

Разом з потужною магнітною системою, якою славляться моделі компанії, це поєднання створює хороший контроль, швидкість та відтворення деталей, що, в свою чергу, добре відбивається на позиціонуванні інструментів та побудові уявної сцени.

Sennheiser HD620S

Характерний дизайн серії отримав надійніший корпус з посиленим сталлю оголів’ям. Кріплення чаш зберегло характерний односторонній шарнір. Обшивка оголів’я та амбушур виготовлена з штучної шкіри і не викликає втоми при тривалому використанні.

Щодо звуку, то модель обіцяє зберегти переваги обох згаданих класичних моделей – HD600 та HD650, поєднавши їх відкрите звучання з притаманною закритій конструкції хорошою пасивною шумоізоляцією.

Модель була представлена наживо на виставці у Мюнхені минулих вихідних, і враження тих, хто слухав, залишились переважно позитивними. Крім того, відмітили також і хорошу якість матеріалів та збірки – користуватись Sennheiser HD620S справді приємно.

Рекомендована ціна складає 350 доларів. Модель почне надходити до магазинів з 6 червня.