Всі автори

Beyerdynamic DT 700/900 PRO X – Нова PRO серія

Компанія beyerdynamic представила студійні навушники DT 700 PRO X і DT 900 PRO X. Оновлені моделі стали логічним продовженням студійної серії DT 770 PRO та DT 990 PRO. Серед новинок також є динамічний мікрофон M 70 PRO X та конденсаторний мікрофон M 90 PRO X. За словами виробника, всі новинки відрізняють «аутентичний звук та функціональний, непідвладний часу дизайн». Вони позиціонуються для «прямої трансляції або запису, вдома або в студії».

Як і раніше, конструкція навушників DT 700 PRO X закритого типу, а Beyerdynamic DT 900 PRO X – відкритого.

Beyerdynamic DT 700 PRO X / DT 900 PRO X

В іншому у них дуже багато спільного. В обох моделях використовуються фірмові випромінювачі STELLAR.45 з неодимовими магнітами, тришаровими дифузорами та вбудованим демпфером. Імпеданс навушників серії Beyerdynamic PRO X – 48 Ом. Легка звукова котушка детально відтворює перехідні процеси, забезпечуючи відсутність спотворень навіть на високих рівнях звукового тиску.

Beyerdynamic DT 700 PRO X / DT 900 PRO X комплектация

Обидві моделі поставляються з двома змінними кабелями mini-XLR. Гладкі сірі велюрові амбушюри та м’яка піна з ефектом пам’яті у наголов’ї гарантують високий рівень комфорту навіть при багатогодинному використанні. У комплекті також є адаптер 1/4” та тканевий кейс.

Що стосується мікрофонів, то M 70 PRO X позиціонується як інструмент для мовлення, підкастингу та потокової передачі.

M 90 PRO X – для запису вокалу та інструментів. Еластична підвіска знижує помітність сторонніх звуків, таких як кроки в кімнаті або шум від клавіатури, а поп-фільтр пом’якшує шум дихання і різкі вибухові звуки.

Beyerdynamic M 70 PRO X / M 90 PRO X

Нова серія продуктів відрізняється мінімалістичним оформленням та використанням у конструкції легко замінних деталей: капсул, друкованих плат та роз’ємів. До особливостей Beyerdynamic M 70 PRO X виробник відносить алюмінієвий корпус й сталеву сітку, які дозволили зменшити масу при збереженні високої міцності.

Офіційна ціна у Європі на новинки:
Beyerdynamic DT 700 PRO X – 249 євро
Beyerdynamic DT 900 PRO X – 249 євро
Beyerdynamic M 70 PRO X – 249 євро
Beyerdynamic M 90 PRO X
299 євро

Очікуйте у наших аудіосалонах нові 700 та 900 вже у грудні!