iFi ZEN DAC 3, представлений нещодавно, являє собою вже третю версію популярного ЦАПа. Перше, що привертає увагу – його оновлений зовнішній вигляд. З точки зору дизайну пристрій виглядає сучаснішим за попередника, хоча і зберіг ту саму впізнавану форму корпусу.

Основні відмінності

Але, звичайно, основні відмінності всередині.

iFi ZEN DAC 3 зберіг ЦАП від Burr-Brown Multibit, проте тепер пристрій здатен працювати з файлами до 32 біт/768 кГц та DSD512. На борту також залишилася підтримка MQA 16х. Це значний приріст порівняно з попередніми 32-біт/384 кГц PCM і DSD256 у Zen DAC 2, що дає змогу новій моделі стати ще універсальнішою. Ця забезпечує повну сумісність з усіма музичними форматами, доступними на стрімінгових платформах, забезпечуючи найкращу якість звуку.

Разом з тим, ЦАП може працювати і за прямим призначенням, але має і вбудований досить потужний підсилювач для навушників, а також здатен бути також і попереднім підсилювачем.

Порівняно з попередником, потужність виходу нехай не кардинально, але зросла – з 330 до 390 мВт на канал з балансного виходу. Це забезпечить кращу сумісність з навушниками, зокрема повнорозмірними.

Серед інших оновлень – більш універсальний USB-C в якості порту для входу. Він більш зручний для підключення, а також має захист від перенапруги та коливань. Крім того, присутнє значне зменшення зміщення постійного струму, що дозволяє мінімізувати вплив на звук, роблячи його ще чистішим.

ZEN DAC 3 буде доступний в нашому магазині вже скоро за ціною, що приблизно дорівнює попереднику.