Приєднайтеся до списку очікування, щоб отримати електронний лист, коли цей продукт стане доступним
Введіть свій email для приєднання до списку очікування товару
2
0.003%
DSD512
24 Бит/768 кГц
4100 мВт @ 16 Ом (Bal)
Coax, Optical, USB-B
RCA, TRRRS 4.4 мм, TRS 6.3 мм
172 x 67 x 27 мм
295 г
24 міс.
iFi Micro iDSD Signature – один з найпотужніших портативних ЦАП/підсилювачів на ринку. Він може працювати як з чутливими внутрішньоканальними моделями, так і з досить тугими повнорозмірними. Незалежно від того, чи то динамічні високоомні, чи то планарні з низькою чутливістю, підсилювальна частина пристрою здатна розгойдати їх без будь-яких проблем. Вихідна потужність, яку розвиває iFi Micro iDSD Signature, становить до феноменальних 10 В/4 Вт (4000 мВт) на канал. Це означає, що девайс не тільки не поступається, а й перевершує багато стаціонарних рішень. Таким чином, він може працювати з безліччю найрізноманітніших за вимогливістю навушників.
При цьому варто відзначити видатну автономність – до 12 годин, а також нативну підтримку форматів до PCM 24 біт/768 кГц, DSD 512, 2xDXD і MQA. Крім того, схема пристрою забезпечує справжній bit-perfect.
iFi Micro iDSD Signature – канонічний аудіофільський ЦАП/підсилювач. В його основі – мультибітові рішення від Burr-Brown. Таким чином вдається домогтися справжнього Bit-perfect. Крім того, високоточні задавальні генератори та інтелектуальний буфер пам’яті, що застосовуються в технології iFi GMT (Global Master Timing), допомагають ефективно пригнічувати джиттер.
У підсилювальній частині використовується підхід максимально короткого шляху сигналу. Таким чином, наприклад, у вихідному каскаді немає конденсаторів. Як наслідок, ця технологія, що отримала назву Direct Drive, дає змогу домогтися помітно чистішого й натуральнішого звуку та нівелювати спотворення. Цьому також сприяє застосування компонентів високої якості. Наприклад, використовуються високоякісні конденсатори Panasonic OS-CON. Їх було відібрано через відмінні характеристики – наприклад, низький рівень шуму, низький еквівалентний опір тощо. За цими ж параметрами відбирали й інші компоненти. Їхні виробники – відомі фірми – Texas Instruments, Vishay, Murata, TDK та інші.
Вихідна потужність – важливий плюс пристрою. Вона становить помітних 4100 мВт (тобто, 4.1 Вт) на канал. І це при 10 В за струмом! Цього вистачає для впевненої роботи з будь-якими навушниками, які можуть вважатися портативними. Само собою, при цьому девайс демонструє високу точність, роздільну здатність і динаміку. Але що ще більш важливо – девайс не забуває і про більш чутливі моделі.
Для того, щоб краще відповідати навушникам, що підключаються, і файлам, що програються, iFi Micro iDSD Signature має цілу низку налаштувань. Для навушників це три режими роботи, які контролюють не тільки розмах напруги, а й вольтаж. Тобто, вихідна потужність сприятливо позначається на розгойдуванні найрізноманітніших моделей навушників незалежно від їхньої технології та вимог до підсилення.
Крім того, якщо навіть на режимі з низькою потужністю присутній шум, то пристрій має вбудований перемикач iEMach, який допоможе знизити рівень вихідного шуму і домогтися більш чорного фону.
Також є спеціальні налаштування XBass+ і 3D+, які дають змогу, відповідно, додати баса і трохи розширити стереопанораму запису.
Цифрова частина має налаштування фільтра. Для PCM це:
У свою чергу, для DSD є:
Усі ці налаштування роблять iFi Micro iDSD Signature максимально універсальним пристроєм, який підійде для будь-яких записів і навушників.
Сприяє універсальності і наявність безлічі входів і виходів. Для підключення джерела передбачено USB-A і S/PDIF. При чому останній розуміє і оптичний, і електричний сигнал. Зі свого боку, USB-A вхід має конфігурацію “male”, а не “female” через більшу надійність. Крім того, під час під’єднання в дорозі не знадобиться додаткових перехідників.
А для того, щоб працювати в якості ЦАПа, є лінійний вихід, реалізований на парі RCA. Таким чином, можна під’єднати до девайса зовнішній підсилювач або активну АС.
Навушники до iFi Micro iDSD Signature можна під’єднати по балансному 4.4 або небалансному 6.3 виходу. При чому для обох використовується фірмова схема S-Balanced. Вона дає змогу домогтися переваг балансного підключення. Як наслідок, навіть за небалансного підключення вдається вдвічі зменшити спотворення від перехресних перешкод.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей