iBasso DC07Pro – нещодавно презентований компактний ЦАП/підсилювач для навушників, що успадкував не лише вдале в плані звуку рішення у вигляді 4 флагманських CS43131 та FPGA матриці, але й спільні дизайнерські риси. Це органічно вписує пристрій в модельний ряд компанії разом з плеєрами. Наприклад, успішними DX180 та DX260.

Безумовно, DC07Pro поєднує в собі технології і досвід компанії, що дало змогу реалізувати якісний звук, що підтверджений чудовими характеристиками. Зокрема, вкрай низький рівень спотворень THD+N. Крім того, пристрій помітно оптимізував енергоспоживання, зберігаючи хорошу потужність на виході. І все це з компактними розмірами лише 59 × 23.5 × 12.5 мм та вагою 23 грами!

FPGA

Як системний контролер використовується розроблена компанією FPGA, що інтегрує необхідні алгоритми обробки аудіо. Крім того, вона також працює для синхронізації сигналу з сигналом осцилятора.

2 iBasso DC07 Pro

Більше того, FPGA також генерує тактовий сигнал, що синхронізується з ЦАП і USB-приймачем, що дає змогу ефективно зменшити джитер тактового сигналу, викликаний шиною USB.

Флагманський CS43131

Щоб реалізувати якісне декодування сигналу пристрій використовує 4 флагманські CS43131 виробництва Cirrus Logic. Разом з фірмовою системою FPGA це дає значний приріст в якості звуку, що не могло не відобразитись на характеристиках. Так, THD+N пристрою становить менш ніж 0.000098% на балансному виході та менш ніж 0.00017% з небалансного при 1 кГц та навантаженні 300 Ом.

Підтримуються записи DSD512 та PCM 32біт/768 кГц. Крім того, передбачені традиційні для модуля ЦАП цифрові фільтри, що дає змогу тонко відрегулювати звук.

Енергоефективність та потужність

Схема живлення пристрою має синхронний перетворювач DC-DC з ефективністю перетворення потужності до 94%. Це дало змогу створити справді економний пристрій. Для порівняння, він споживає лише 80 мА, що на 40% менше, ніж було у DC04Pro. При цьому вихідна потужність зросла на 82%!

Для живлення iBasso DC07 Pro використовується схема з наднизьким рівнем шуму LDO, що призначений для аналогової частини з PSRR (коефіцієнт послаблення джерела живлення) до 100 дБ, щоб забезпечити чистоту джерела живлення. Це дало змогу добитись чудового чорного фону без перешкод.

Разом з тим, на виході пристрій здатен видавати до 480 мВт на канал з балансного виходу та до 118 мВт з небалансу при навантаженні 32 Ом. При 16 Ом ці показники зростають до 510 та 210 мВт відповідно.

Традиційно для компанії, пристрій може бути і джерелом SPDIF сигналу до 32біт/768 кГц.

Підтримується робота зі смартфонами iOS та Android, для налаштувань та більш зручного управління слугує коліщатко та невеликий 0.96″ OLED дисплей.

with apple

ЦАП випущений в чорному та сріблястому кольорі та буде доступний вже невдовзі за ціною від 200 доларів.