На нещодавній виставці в Мюнхені було презентовано ще одні навушники, яких чекали досить давно. А саме оновлення легендарної моделі Susvara. Новинка отримала назву HiFiMan Susvara Unveiled. І ось минуло зовсім небагато часу, і новинка вже отримала офіційний статус.

Прототип досить мало змінився відносно фінальної версії, хіба що деякі косметичні моменти. Наприклад, у фінальної версії дещо інші амбушури.

Основне

Нова модель оперує вже знайомими технологіями – Stealth Magnet та Nanometer Thickness Diaphragm, а також додала до них нову – Unveiled, яка і стала назвою нового покоління.

Stealth Magnet

Якщо коротко, то Stealth Magnet вже відома за минулими продуктами компанії. Технологія являє собою специфічну форму магнітів, що мають заокруглені зовнішні краї. Це дає змогу звуковим хвилям краще поширюватись в просторі, швидше закриваючи акустичну тінь, створену магнітами.

HiFiMan Susvara Unveiled

Nanometer Thickness Diaphragm

Щодо другої технології, Nanometer Thickness Diaphragm, її назва говорить сама за себе. Це нанометрова діафрагма. Вона насправді дуже тонка, в кілька разів тонша за людську волосину, а отже легка і практично не має інерції. Це дає змогу ефективно контролювати її по всій площі. В результаті цього модель здатна продемонструвати чудову динаміку, високу швидкість, точність та відгук, а також перехідні характеристики та діапазон частот.

Струмопровідні доріжки

Серед новинок для моделі HiFiMan Susvara Unveiled – матеріал струмопровідних доріжок. Попередня модель використовувала в якості матеріалу золото. Це добрий вибір з точки зору його пластичності, але не дуже з точки зору провідності. Саме це стало причиною того, що навушники мають низьку чутливість. Розкрити їх – та ще задача.

with amp

HiFiMan Susvara Unveiled натомість використовує доріжки з кількох шарів металів, серед яких срібло – метал з найкращою провідністю. Це дозволило покращити чутливість. а також позитивно вплинуло на відтворення дрібних нюансів запису. Модель має 45 Ом імпедансу і 86 дБ чутливості.

Unveiled

Ключове – Unveiled. Повністю відкрита конструкція. При використанні решіток звукові хвилі все ж відображаються назад на мембрану. А при тому, що вона дуже тонка та легка, вплив цих спотворень на звук також є помітним. Тому було прийнято рішення усунути це джерело спотворень. Таким чином зовнішня решітка, яка присутня на моделі, по суті є магнітами драйвера. А мембрана акустично розвантажена, тож легко рухається як вперед, так і назад.

Звичайно, є у цього рішення і негативні моменти. Магніти можуть притягувати сторонні предмети. Тому коли HiFiMan Susvara Unveiled не використовуються, їх рекомендують зберігати з захисними кришками, що встановлюються зовні.

Susvara Unveiled

Інше

Амбушури моделі комбіновані. Зовнішня поверхня традиційно виготовлена з натуральної шкіри, внутрішня – з спеціального матеріалу, що має стабілізуючі характеристики для звуку. Крім того, він дозволяє уникнути витоку басу та сконцентрувати хвилі у вушну раковину.

Кабель буде доступний з джеками XLR та 6.3 мм в довжинах 3 м.

Наявність в магазинах вже невдовзі. Ціна в Китаї – 56000 юанів, що дорівнює приблизно 7750 доларів США.