м. Харків, пров. Мар'яненко 1 (вул. Гоголя 4/1)
ст. метро Історичний музей, Архітектора Бекетова
м. Київ, вул. Володимирська 67
ст. метро пл. Льва Толстого
м. Одеса, вул. Троїцька 24
кут з вул. Пушкінською 35
Error: Contact form not found.
Email *
Gustard H16 – це балансний передпідсилювач/підсилювач для навушників у зручному і компактному корпусі. Виробник представлення не потребує. Багато років досвіду у сфері розробки звуку дали змогу завоювати заслужену популярність.
Як правило, настільні пристрої або надмірно компромісні, або вкрай великі. Адже при компактному розмірі часто не доводиться сподіватися на якісну реалізацію ключових характеристик. Однак не в цьому випадку. Gustard H16 залишається настільним пристроєм, який не займає весь стіл. Крім того, він забезпечує якісний звук і чисту потужність. На продукти Gustard нерідко можна зустріти алегорію “дроти з підсиленням”, натякаючи на те, що вони нічого не додають від себе, лише посилюючи сигнал, який подається на вході. Реалізується настільки вражаючий результат силами балансної схеми з незалежним живленням каналів. Останнє забезпечує потужний тороїдальний трансформатор, виготовлений спеціально для пристрою.
Як матеріал корпусу обрано алюміній. Він багаторазово полірується за допомогою CNC, а потім фарбується методом анодування. А на завершення – піскоструминна обробка для отримання ефекту гладкості. Крім того, цей метал дає змогу ефективно екранувати перешкоди. Ну і звичайно, насамперед від нього залежить дизайн пристрою.
Серед моментів, що однозначно привертають увагу, – висока вихідна потужність при досить компактному розмірі. Наприклад, пристрій може видавати приголомшливих 566 мВт при навантаженні в 600Ω! Якщо ж оцінювати вихідну потужність при навантаженні в “звичайних” 64Ω, то Gustard H16 забезпечує 3700 мВт. Тобто, повноцінних 3,7 Вт/канал. У підсумку цього з лишком вистачить для більшості навіть найвимогливіших до посилення навушників. Це не дивно, враховуючи, що фірма завжди славилася своєю здатністю працювати з посиленням.
Пристрій не тільки має гарну потужність, а й зручний набір інтерфейсів. Наприклад, на передній панелі пристрою розташовуються відразу кілька виходів для підключення навушників. Небалансний вихід представлений старим добрим “повнорозмірним” Jack 6,3 мм. Для балансу, крім пентакона 4,4 мм, що вже став обов’язковим, передбачено 4-піновий XLR. Останній також є чи не обов’язковим стандартом для повнорозмірних пристроїв. Крім того, є ще й балансний miniJack 3,5 мм на випадок, якщо знадобиться такий.
Як входи пристрій має пару аналогових RCA і пару балансних RCA.
Але Gustard H16 може служити і як передпідсилювач. Для цього на задній панелі пристрою розташувалися виходи XLR.
Для максимального комфорту використання пристрій оснащено широким переліком входів і виходів. У підсумку, Gustard H16 працює як:
Для високого посилення на балансному виході зафіксовано такі цифри: 3700mW @ 64Ω 2268mW @ 150Ω 1133mW @ 300 Ω 566mW @ 600Ω
Немає
RCA, TRRRS 4.4 мм, TRRS 3.5, TRS 6.3 мм, XLR, XLR 4-pin
1133 мВт @ 300 Ом, 2268 мВт @ 150 Ом, 3700 мВт @ 64 Ом
118 дБ
<0.0005%
220 x 50 x 170 мм
2.5 кг
12 міс.
You must be logged in to post a review.
Дмитро Федорченко
Незалежний аудіоексперт