FiiO SR11, представлений нещодавно, став очікуваним анонсом, що показує експансію компанії на ринок аудіо у всіх можливих іпостасях. Пристрій позиціонується як настільний стрімер/ресивер, що дозволяє слухати музику без втрат, передаючи її практично будь-яким зручним способом.

Основне

В активі FiiO SR11 підтримка AirPlay та/або Roon Ready, дводіапазонний Wi-Fi (2.4 та 5G), порт Ethernet до 1000 мбіт/с, два USB (A та C) виходи з можливістю оновлення ПО, а також пульт ДУ для зручності.

Підтримуються записи до DSD256 та PCM 32біт/768 кГц.

FiiO SR11

Пристрій підтримує AirPlay та Roon Ready, тож можна обрати один з них, проте якщо потрібні обидва одночасно, для цього є режим Mix. Це дасть змогу використовувати пристрої iOS для передавання музики на FiiO SR11.

Roon дає змогу швидко відтворювати улюблену музику локально з NAS або інших пристроїв, а також мати під рукою каталог потокової музики. Для кількох аудіосистем можна контролювати різні пристрої щоб відтворювати різну музику або ж синхронізувати відтворення, що забезпечує максимальну зручність.

FiiO SR11

Підключатись можна як за допомогою Ethernet з підтримкою швидкості до 1000 мБіт/с, так і по Wi-Fi. Таким чином приймати файли в Lossless форматі справді зручно.

Разом з тим, для віддачі сигналу у FiiO SR11 передбачені крім USB-A та USB-C також оптичний та коаксіальний виходи. Це дозволить максимально просто інтегрувати улюблену апаратуру, як от активна акустика, підсилювачі, тощо в сучасну аудіосистему.

FiiO SR11 виконаний в зручному компактному алюмінієвому корпусі, що не потребує багато місця для установки. Для зручності користування передбачений дисплей, що відображає режими роботи, гучність, тощо. Можливе як управління за допомогою кнопок на самому пристрої, так і за допомогою передбаченого в комплекті пульту ДУ.

Пульт

Функціонал пристрою обіцяють доповнити за допомогою оновлення ПЗ вже невдовзі.

Рекомендована роздрібна ціна пристрою складає 95 доларів. Наявність в магазинах за кілька місяців.