AK4493S
2
0.0003%
116 дБ, 120 дБ, 128 дБ
DSD256
32 бит/ 384 kHz
1.2 Вт @ 32 Ом, 140 мВт @ 300 Ом, 2 Вт @ 32 Ом, 560 мВт @ 300 Ом
Coax, Optical, RCA, USB-B
RCA, TRRRS 4.4 мм, TRS 6.3 мм
610 г
12 міс.
Для навушників
FiiO K7 – компактний та зручний настільний ЦАП/підсилювач для навушників. В його активі – якість звуку з використанням технологій, що розроблені для флагмана, а також компактність.
Шестиступенева схема пристрою включає в себе повністю балансну архітектуру з розділеними цифровою та балансною частиною, що дозволяє добитись більш чистого та реалістичного звуку.
Його компактний корпус та невеликий дизайн дають змогу швидко перетворити домашній ПК чи ноутбук на високоякісне джерело звуку. А на вихід можна підключати як навушники, так і, скажімо, активну акустику.
Пристрій може працювати з різноманітними підключеними навушниками, адже використовує високоякісну схему підсилення TTX AAA 788+. Вона дозволяє за необхідності добитись як високої вихідної потужності, так і низького рівня шуму. Тож пристрій буде доречним для різних типів випромінювачів та форм-факторів навушників.
FiiO K7 побудований на парі ЦАПів AK4493SEQ, що активні незалежно від того, використовується балансне чи небалансне підключення. Сигнал по USB приймається чіпом XMOS XUF208. Балансна схема застосована також для регулятора гучності NJU72315 та схеми підсилення. Остання – це TTX AAA 788+, що застосовується і в K9 Pro ESS, флагмані лінійки.
Вона дуже добре зарекомендувала себе як потужне, але в той же час якісне рішення.
Таким чином K7 здатен видавати до 560 мВт на канал з навантаженням 300 ом. Це достатній для більшості навушників показник. Водночас, схема підсилення має низький рівень шуму. Це означає, що пристрій добре поєднується також і з чутливими моделями навушників.
Цього вдалось добитись також завдяки каскадній схемі підсилення. Вона складається з кількох окремих послідовно підключених каскадів, що мають свою власну напругу живлення, що контролюється LDO стабілізатором. Також передбачена система контролю постійного струму а також захисту від перегріву та перевантаження.
Для живлення пристрою застосовується зовнішній блок на 12 В. Таке рішення дозволило додатково зменшити розміри пристрою та добитись більш чистого звуку.
Для високоякісного звуку не буває не важливих елементів. І регулювання гучності належить до саме таких, на перший погляд не важливих деталей, що можуть помітно вплинути на якість звуку.
Інженери Fiio застосували метод відновлення кривої АЦП регулювання гучності. Це дозволяє, по-перше, нівелювати дисбаланс каналів, так характерний на низькій гучності для аналогових потенціометрів. По-друге, регулятор гучності NJU72315 є абсолютно безшумним та має цілком плавну зміну у всьому діапазоні регулювання.
Використання AK4493SEQ дало змогу добитись підтримки високоякісних записів до PCM 32 біт/768 кГц та DSD512. Тож улюблена музика звучатиме виразно, чітко та емоційно.
Ці чіпи заслужили визнання через свою високу роздільну здатність, що добре поєднується з музичністю.
Фірмова деталь пристроїв компанії – світлові індикатори. Тут вони також є. Це підсвітка коліщатка регулювання гучності. Традиційно, індикатори застосовують різні кольори для різних частот дискретизації. А також слугують індикатором увімкнення пристрою.
FiiO K7 має повністю алюмінієвий корпус невеликого розміру, виготовлений на станку ЧПК. Насправді його розміри становлять близько третини аркуша формату А4, а вага всього 610 г, тож пристрій не займає на столі багато місця. Водночас він може похвалитись багатьма варіантами підключення як на вхід, так і на вихід.
Тож може працювати і як ЦАП/підсилювач для навушників, так і, наприклад, як попередній підсилювач або ЦАП.
Ще докупити до нього лінійний БП і буде казка
дивлюся на вхід для живлення з написом 12V та й гадаю, чи працюватиме ця машинка від повербанка?
Цікаво, як отримаєсо треба буде перевірити)
На скільки ват у нього блок живлення (скільки вказано ампер)?
питання знімається). не побачив відразу, що вказано 12В 2А – отже за нехитрими підрахунками 24 Вт
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей