Внутрішньоканальні
Завушний
Напіввідкриті
Динамічні
12 мм
1
32 Ом
111 дБ
10 Гц – 40 кГц
100 мВт
Дротові
Так
MMCX
1.2 м
Немає
3.5 TRS
L-подібний
7 г
12 міс.
FiiO FD3 и FD3 Pro мають однакову конструкцію випромінювачів і будову. Єдина відмінність – це кабель, що входить до комплекту.
FD3 поставляється в комплекті з чотирижильним 120-жильним монокристалічним мідним кабелем високої чистоти з роз’ємом 3,5 мм. У той час, як FiiO FD3 Pro – з 8-жильним 152-жильним кабелем з посрібленої монокристалічної міді Litz з системою змінних конекторів. До того ж у комплект одразу входять найпотрібніші: небалансний 3.5 мм і балансні 2.5 мм і 4.4 мм.
Якщо вже говоримо про випромінювачі, то FiiO FD3 Pro продовжує напрямок своїх побратимів по лінійці FD, використовуючи один 12-міліметровий динамічний драйвер флагманського класу. Як матеріал купола драйвера використовується DLC. DLC (алмазоподібний вуглець) – це дуже жорсткий матеріал, водночас має надзвичайно легку структуру, що знижує непотрібні вібрації та робить драйвер більш чуйним і чистим. Додатково драйвер оснащений міцним магнітом з магнітним потоком 1,5 Тесла. Він, своєю чергою, з’єднується з ультратонкою алюмінієвою японською звуковою котушкою Daikoku з мідним покриттям для точного відтворення звуку.
Незвичайним рішенням інженерів стало використання напіввідкритого типу оформлення. Роль відкритої конструкції полягає в узгодженні тиску всередині вушного каналу із зовнішнім. Так вдається зняти ефект закритого простору. Тобто, прослуховування менш стомлююче і більш комфортне. Крім того, сцена будується ширше і природніше.
FD3 Pro має простий, але красивий зовнішній вигляд, заснований на темі кривих. Унікальна целулоїдна панель вкрита склом із плівковим покриттям Z5D для чистого і прозорого вигляду. Що ж стосується основного матеріалу шелла, то FiiO використовують уже перевірений на старших моделях матеріал – алюмінієво-магнієвий сплав. Це робить навушники винятково легкими, всього 7 грамів. Відповідно, це ще один плюс на користь тривалого прослуховування. Корпус навушників виготовляється на високоточному ЧПУ з цільного шматка магнієво-алюмінієвого сплаву. Це запорука високої міцності корпусу корпусу. Водночас це позитивно позначається на стійкості до резонансів. Простіше кажучи, звучання має менше спотворень. Загалом, корпус вийшов досить легким – приблизно 8,8 грама.
Спадщина старшої моделі FD5 подарувала цій моделі систему змінних звуководів. І хоча зовні розміри схожі, відмінності криються всередині. Отже, тут застосуємо давно знайомий принцип: у чорних насадках з широким діаметром більш детально відтворюються високі частоти. А в червоних насадках з малим діаметром можна почути більше маси на низьких частотах.
У навушниках встановлені роз’єми стандарту ММСХ. Як і в старших моделях, тепер це допрацьовані роз’єми з серцевиною, що розширюється. Вони дають максимально надійний контакт, водночас кабель легко відщеплюється. Канали мають позначки синього і червоного кольору для лівого і правого роз’єму відповідно.
Плетення кабелю FD3 складається з 4 дротів, кожен з яких складається зі 120 жил посрібленої монокристалічної міді високого ступеню очистки. Кабель термінований коннектором 3.5 мм з одного боку і MMCX з іншого.
Як завжди, навушники від FiiO відзначилися багатим комплектом. Він включає:
Чудові навушники з можливістю тюнінгу. Рекомендую, на носики з червоним кільцем надягти великі Bass-ові насадки. Це просто супер ! Не забудьте додати “свисток”, у мене ibasso DC05, гарна парочка.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей