Всі автори

ДОЧЕКАЛИСЯ!!! Портативний спікер від Devialet!

Французький бренд преміум акустики Devialet, нарешті, презентував власну портативну колонку під назвою Mania. Так, в них були продукти цього класу в співробітництві з Huawei, проте суто під власним брендом – це вперше. Традиційно, спікер має низку незвичних характеристик, фірмовий, дуже приємний оку дизайн і не просту реалізацію акустичної складової. Все, як завжди.

Почнемо з того, що корпус колонки захищений за стандартом IPX4. Велика його частина, яка закриває, зокрема динаміки, виготовлена з водовідштовхувальної тканини. Вбудована батарея ємністю 3200 мАг забезпечує  роботу пристрою протягом 10 годин, а заряджається за 3. Підтримується протокол Power Delivery з вхідною потужністю 30 Вт. Також для Mania доступний додатковий аксесуар – бездротовий зарядний док. Він доступний для окремого придбання та входить в пакет комплектації Opéra de Paris. Час зарядки, час роботи і так далі з доком та без нього абсолютно ідентичні, ніяких підводних каменів немає. Але навіть важливіше те, що акумулятор Mania можна замінити. Цей спікер зроблений для того, щоб служити, а не стати черговим шматком електронного-сміття після того, як його батарея зноситься, або на нього потрапить краплинка води.

Акустична архітектура складається з 6 випромінювачів, напрямлених у протилежні боки. Два 38 Вт вуфери, кожен з яких працює в конфігурації Push-Push доповнені чотирьома 25 Вт широкосмуговими динаміками. Ця система створює звуковий тиск у 95 дБ та працює в діапазоні частот від 30 Гц до 20 кГц. Для активного калібрування сигналу та адаптування до властивостей приміщення використовуються інтелектуальні технології SAM та ASC відповідно. Остання працює за допомогою чотирьох вбудованих мікрофонів. Спікер постійно аналізує відображення від стін та власний звук, адже має вбудований акселерометр. На основі даних з цих датчиків моделюється приміщення та відбувається адаптація до нього. Звісно, це дуже спрощене пояснення процесу. Те, що робить Mania в реальному часі – справжній High-End, інакше й не назвати.

Також мікрофони використовуються для видалення луни та фонового шуму і, звісно, голосового керування. Зокрема, доступний голосовий помічник Amazon Alexa.

Нова портативна акустика є частиною великої сімʼї, тому керувати нею ви можете через той самий додаток, який використовують Phantom та Dione. Відтворення доступне через Wi-Fi за допомогою Spotify Connect або AirPlay 2, та по Bluetooth.

Висота спікеру всього 17 см, важить 2.3 кг. Доступний спікер Devialet Mania в трьох кольорах – світло-сірий, насичений чорний та Opéra de Paris. Остання зроблена у партнерстві з Оперою Гарньє і оздоблена 24-каратним золотом. Звичайна версія Devialet Mania очікується по ціні в 36 540 грн.