Приєднайтеся до списку очікування, щоб отримати електронний лист, коли цей продукт стане доступним
Введіть свій email для приєднання до списку очікування товару
123 дБ
20 Гц – 20 кГц
Line in (Minijack 3,5mm), RCA, TRRRS 4.4
TRRRS 4.4 мм, TRS 3.5 мм
2600 мВт @ 32 Ом (Bal), 4100 мВт @ 16 Ом (Bal)
до 15 годин, до 5.5 годин
160 × 80 × 28 мм
550 г
12 міс.
Cayin C9 – повністю балансний 4-канальний ламповий підсилювач для навушників. Побудований повністю на дискретних компонентах, він забезпечує високу вихідну потужність до 4100 мВт @ 16 Ом або 2600 мВт @ 32 Ом на канал. Унікальною особливістю пристрою є можливість вибору між ламповим і транзисторним режимом як на балансних, так і на небалансних виходах. Але і це лише одна з багатьох можливостей, які надає підсилювач.
Як можна зрозуміти з номера моделі, це найбільш топовий пристрій компанії. Досвід, набутий роками розробки лампової техніки, втілився в справді ультимативному пристрої. Не секрет, що плеєр компанії N8 став першим пристроєм на ринку, що має мікролампи – Korg NuTube. Інженери компанії зіткнулися з нетривіальним завданням. Але звук був настільки вражаючим, що компанія вирішила розвинути своє бачення в повноцінний підсилювач. Володіючи достатнім розміром, вдалося позбутися низки компромісів і реалізувати звучання таким, як воно задумано.
Korg NuTube – це спеціально розроблені в Японії вакуумні лампи нового покоління. У плані схеми – це тріод з прямим нагріванням (DHT). Різниця в тому, що традиційні нитки нагрівання замінені світлодіодними технологіями. Це дає кілька переваг. Наприклад, це робить такі елементи чудовим рішенням для портативних пристроїв. Вони дуже компактні, мають плоский форм-фактор, енергоефективні та не виділяють багато тепла. Та й не вимогливі до високої напруги. Але є й мінуси – це чутливість до наводок і вібрацій. Тому NuTube не набули такого широкого поширення серед портативних пристроїв, як можна було очікувати.
Тож інженери створили спеціальний силіконовий корпус і пружинну систему, що гасить вібрації та удари. Фактично це розвиток технологій, закладених у флагманському плеєрі N8. Але тут вдалося досягти повністю балансної реалізації. Тобто, користувач зможе вибрати ламповий або транзисторний режим як для небалансного, так і для балансного виходу.
Крім лампового режиму, є і транзисторний. Як альтернатива лампам у дискретному ланцюзі використовується дві пари транзисторів Toshiba 2SK209. Це дає можливість не тільки порівняти звучання пристрою з лампами і без, а й отримати, наприклад, більше потужності для роботи з тугішими моделями навушників.
Підсилювач зумів реалізувати не тільки повністю балансну схему, а й чистий клас А. З метою економії енергії та для більшої універсальності та потужності доступний і клас АВ. Підсилювальна частина побудована на високоякісних дискретних компонентах. Пристрій має високу потужність, адже навіть якщо використовувати портативні внутрішньоканальні навушники, це дає гарантію їхнього розкриття та більш помітний контроль. Переважна більшість сучасних джерел орієнтована на чутливі внутрішньоканальні навушники, однак практика показує, що навіть в такому форм-факторі є гібридні, динамічні чи планарні моделі, що бувають досить вимогливими до підсилення. І їх здатен розкрити Cayin C9.
До того ж, пристрій має режими підсилення, що, разом з вибором чутливості входу та каскаду (Line/Pre) дозволяють отримати додатково + 6 дБ гучності. Це буде доречно при роботі з дуже тугими моделями. В основі великої кількості технологій закладена справжня універсальність пристрою.
В свою чергу, щоб уникнути надлишку потужності Cayin C9 використовує спеціальну гібридну схему регулювання гучності. Вона побудована на 4-канальному аналоговому потенціометрі ALPS і парі стерео електронних регуляторів Muses72320. Останні славляться своєю високою стійкістю до перешкод та низьким рівнем шуму. Що це дає на практиці? Крім відсутності розбалансу каналів на низькій гучності, більш стабільну шкалу регулювання та більш точне налаштування по всій шкалі без втрати динаміки звуку.
Своєю чергою, для забезпечення більш високої якості, Cayin C9 має унікальний серед портативних підсилювачів вибір входів – Line/Pre. У лінійному режимі, який передбачається як основний, підсилювач отримує стабільний сигнал з лінійного виходу джерела.
Але є і режим Pre (Preamp), також відомий як робота в режимі чистого посилення потужності. Він буде необхідний, якщо джерело – наприклад, ЦАП з лінійним виходом або преамп розроблені для роботи з виходами змінного рівня. Як варіант, цей режим можна також використовувати, якщо плеєр не має лінійного виходу і в його ролі виступає навушниковий. Вхід забезпечує більшу чутливість, що дозволяє отримати до +6 дБ додаткової гучності на виході.
Серед інших особливостей пристрою – можливість підключення як балансних, так і небалансних джерел. Для цього є роз’єми 3.5 і 4.4 мм. Водночас, незалежно від вибору входу, на джерелі можна під’єднати навушники на виході як до небалансного, так і до балансного виходу Cayin C9.
Ще однією унікальною можливістю підсилювача є можливість заміни батарейного блоку. Він складається з 4 літієвих батарейок Sony US18650VTC6 ємністю 3000 мАг кожна. Разом вони дають повноцінне двополярне живлення +/- 8.4 В. Водночас, батарейний відсік виймається і користувач може самостійно замінити батареї в разі зносу. Або ж використати це як ще один варіант тюнінгу звуку.
Крім того, пристрій має підтримку швидкої зарядки QC3.0. Таким чином, для повної зарядки потрібно близько 3 годин. Автономність Cayin C9 становить від 5.5 до 15 годин залежно від обраного навантаження, каскаду і класу посилення.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей