Незалежний аудіоексперт
Аудіофіл-графоман
Команда Era in Ear
Незалежний аудіофіл
Експерт з Hi-Fi та High-End напрямку
Адміністатор
Незалежна аудіоекспертка
Аудіофіл
28-річний досвід компанії вилився в новий флагманський підсилювач, що отримав назву Soloist Voyager. Він розвиває досвід попередника Soloist 3X GT досліджуючи нові горизонти.
Soloist Voyager у версії Deluxe отримав модулі живлення Silent Power, по три операційні підсилювачі V7 Vivid Pro на канал – вони є фірмовою розробкою компанії – а також БЖ Burson Super Charger 5A – 24V/5A.
Як і раніше, пристрій являє собою повністю балансний підсилювач за схемою подвійного моно, що працює в чистому класі А. Потужність на виході сягає 10 Вт @ 16 Ом. А розділення каналів завдяки цій схемі на рівні 120 дБ, тоді як динамічний діапазон 112 дБ.
Також передбачена фірмова система живлення MCPS (5 шт.) Модулі живлення Silent Power Modules (SPM02) дають чистий та потужний струм, стійкий до коливань споживання, а головне – вони мають надзвичайно низький рівень шуму.
Для регулювання гучності використовуються мікросхеми Muses 72320.
Прагнення Burson Audio – досягати нових вершин. Тож Soloist Voyager має найновіші технології бренду. І перш за все, вони стосуються живлення. Аби забезпечити максимально чисте живлення використовуються модулі SP02. Завдяки цьому вдалось досягнути низького рівня шуму – лише 0,8 nVrms.
Схема подвійного моно дала змогу реалізувати високу якість звуку завдяки підсиленню в чистому класі А. Для максимально точного та реалістичного відтворення звуку Burson Soloist Voyager також має 3 операційні підсилювачі V7 Pro Vivid. Останні також є власною розробкою компанії і мають успіх для використання в різних пристроях.
Оскільки це все потребує охолодження, Burson Soloist Voyager модернізував і цю систему. Порівняно з Noctua у попередника тепер вона набагато ефективніша та тихіша. Вона включає невеликий вентилятор під друкованою платою та масивний радіатор.
Окрім якісних компонентів, пристрій також має універсальність. Насправді, він має багато функцій для вдосконалення прослуховування. Вони дозволяють адаптуватись до сценаріїв використання. Наприклад, апаратна перехресна подача для навушників і балансування динаміків дають повний контроль над звуковою сценою.
Також можна експериментувати з прослуховуванням через навушники в поєднанні з сабвуфером – на задній панелі передбачений і такий вихід.
І ще однин не менш важливий момент. Універсальність Burson Soloist Voyager не лише в тому, щоб надати користувачеві новий зовсім різний досвід, але й адаптуватися до нових викликів. Тож змінні операційні підсилювачі та конструкція модулів живлення забезпечують можливість їх подальшого апгрейду в майбутньому.
Ціна підсилювача в Deluxe версії складає від 4200 доларів.
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей