Компанія Beyerdynamic приєдналась до тренду на бездротові відкриті навушники. Вони не перекривають звуковий канал, тож можна чути все, що відбувається навколо. Модель має завушини, що роблять використання моделі зручним (і взагалі – можливим). Це дуже доречно, скажімо, при заняттях спортом, пробіжках, тренуваннях, тощо. Разом з прослуховуванням улюбленої музики можна не втрачати увагу до всього, що відбувається навколо.

Бездротові технології

Звичайно ж, для того, щоб користування було зручним, модель позбавлена дротів і працює через Bluetooth 5.3 з кодеками aptX Adaptive та aptX Lossless крім стандартних AAC та SBC, а також підтримує мультипойнт підключення.

Beyerdynamic Verio 200

Модель має два мікрофони для якісної передачі голосу. Вони працюють за підтримки технології cVc, що дає змогу забезпечити надійне та якісне з’єднання та передачу сигналу як в приміщенні, так і на вулиці.

Звук

За звук Beyerdynamic Verio 200 відповідають спеціально розроблені 16.2 мм драйвери з графеновими діафрагмами та неодимовими магнітами. Це дає змогу добитись якісного реалістичного відтворення з точним та детальним звуком, а також виразним переконливим басом.

Verio 200 мають зручний ергономічний дизайн, що зменшує витік звуку, спрямовуючи його прямо в слуховий канал, щоб забезпечити якісне та емоційне відтворення улюблених композицій.

За допомогою фірмового додатка можна налаштувати звук за допомогою п’ятисмугового еквалайзера, вибору профілів відтворення, а також обрати зручне сенсорне керування.

Традиційно, додаток доступний для Android та iOS.

Ергономіка

Компактні зручні корпуси з завушинами дають справді надійну та зручну посадку, тож використанню моделі не стане на заваді ні інтенсивна пробіжка, ні інші зайняття спортом.

Враховуючи цю спрямованість моделі, навушники захищені від пилу та вологи за стандартом IP54.

Автономність

Навушники здатні працювати до 8 годин автономно та до 35 з врахуванням зарядного кейса – тож він здатен додати ще 27 годин роботи. Або одну годину за 10 хв на швидкій зарядці – ця технологія також підтримується.

Модель доступна у чорному, червоному та кремовому кольорах.

Ціна моделі починається від 220 доларів.