Активна
2
Динамічний
130 мм, 19 мм
Відсутнє
65 Гц – 22 кГц
Line in (Minijack 3,5mm), RCA
Bluetooth
5.0
AAC, Apt-X, Apt-X HD, SBC
RCA
108 x 178 x 140 мм
1.4 кг, 1.8 кг
12 міс.
Audioengine HD3 – активна акустика, що пропонує зручність і відмінний звук у компактному поличному форматі. Вони призначені для невеликої кімнати і будуть дуже доречні, наприклад, при настільному використанні. Пара випромінювачів з незалежними підсилювачами для кожного з них дає змогу реалізувати не тільки потужність, а й якість звуку.
При цьому також варто згадати її зручність. Якісний звук досягається не тільки під час дротового (зокрема через USB), а й бездротового підключення. Зокрема завдяки тому, що останнє підтримує кодек aptX HD. Важливо при цьому, що підключення відбувається максимально просто без тривалих нудних налаштувань та інших незручностей.
А завдяки великій кількості інтерфейсів як джерело можна використовувати хоч сучасний смартфон, хоч вінтажну апаратуру.
Audioengine HD3 заточена під використання в зручному форматі. Так що багато уваги тут приділено, наприклад, бездротовому підключенню. Тобто, можна легко подавати сигнал, скажімо, зі стримінгових сервісів. Звук з Tidal, Deezer, Spotify та інших сервісів акустика починає відтворювати по суті відразу. Чи варто говорити про безліч варіантів джерела в такому разі.
Тим більше, що Bluetooth тут може похвалитися розширеним радіусом дії і підтримкою aptX HD.
Підключення і зовсім займає всього кілька секунд. Для нього не потрібно ніяких паролів, налаштувань мережі та іншого. Система легко і просто підключається до джерела. Будь то смартфон, комп’ютер, телевізор, програвач або інший пристрій. Тож відтворення починається практично відразу.
Своєю чергою, для управління регулятор гучності виведено на передню панель лівої колонки. Він працює як на колонки, так і під час під’єднання навушників.
А компактні корпуси, до речі, розроблені для цієї моделі спеціально. Вони виконуються з деревини і збираються вручну.
Ще один фактор зручності – достатня потужність.
Незважаючи на навмисно невеликий розмір, інженерам вдалося реалізувати досить високу якість звуку, а також чималу потужність. Це дає змогу без зусиль озвучити навіть досить велику кімнату. Звук при цьому природний, чистий і точний.
За НЧ відповідають спеціально розроблені вуфери. Вони мають спеціальні мембрани з арамідного волокна. Твіттери, своєю чергою, мають шовкові мембрани. Це дає змогу якісно та детально передавати кожну ділянку діапазону відповідно до її особливостей.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей