Полочна
2
127 мм (5″), 20 мм
Line in (Minijack 3,5mm), RCA
RCA
Bluetooth
5.0
AAC, Apt-X, Apt-X HD, SBC
50 Гц – 22 кГц
Динамічний
Заднє
270 x 180 x 230 мм
14 кг
12 міс.
Audioengine A5+ BT – це універсальні бездротові поличкові колонки, які накопичили чималу колекцію нагород: WIRED, Sound & Vision, Gizmodo, The Absolute Sound, PCMag і багато інших. Комп’ютерні стереоколонки Audioengine A5+ BT можуть працювати з усіма додатками та пристроями.
Ця полична система розроблена для стандартних приміщень. Добре підходить для програвання музики, фільмів та ігор. Серед переваг Audioengine A5+ можна відзначити універсальність аналогових входів. А також бездротове підключення Bluetooth з підтримкою кодека aptX HD.
Відповідно, A5+ легко під’єднати до комп’ютера, планшета, телефона або програвача. Жодних налаштувань мережі, паролів для входу чи кнопок. До того ж, система оснащена енергоощадною схемою, яка відключає кінцевий підсилювач динаміка. Цей режим очікування активується відразу після припинення відтворення музики. Завдяки цій функції енергозбереження колонки можуть залишатися ввімкненими постійно!
Audioengine A5+ BT мають аналоговий підсилювач, який вбудований у ліву колонку, а права є пасивною. Достатньо просто під’єднати ліву до мережі та під’єднати до нього праву. Через роз’єм RCA відбувається підключення до джерела. Усі необхідні для комутації кабелі вже є в комплекті. Або використовуйте бездротове Bluetooth підключення з будь-яким пристроєм-джерелом.
Щоб звести до мінімуму небажані резонанси і спотворення, корпус Audioengine мають товсті MDF-стінки з внутрішньою фіксацією. Важкий внутрішній звукопоглинальний матеріал використовується для зменшення небажаних звукових віддзеркалень усередині колонки. Дерев’яний корпус має округлі краї, які мають чудовий вигляд. До того ж, зменшуються високочастотні дифракційні ефекти. Обидва драйвери безпосередньо екрановані, що дає змогу розміщувати динаміки поблизу монітора. Таке екранування також забезпечує захист жорстких дисків цифрових музичних плеєрів.
Зрозуміло, A5+ BT більш дорослі в лінійці Audioengine, ніж A2+ BT. Навіть зовні можна це зрозуміти, A2+ становлять приблизно одну третину від розмірів флагманських Audioengine A5+ BT. При цьому, у малюків використані ті ж твітери, що і в A5+, в парі з кевларовими вуферами, високопродуктивними підсилювачами і якісними роз’ємами. Уся ця інженерія точно так само упакована в дерев’яний корпус ручної роботи. І хоча Audioengine не призначені для студійних цілей, більшість високих технологій закладено в АС Audioengine..
Компанія Audioengine розробляє і виробляє власні твітери, вуфери і багато інших важливих компонентів. Іншими словами, це не стокові колонки з готовими деталями, а з нуля спроектований пристрій. Ті деталі, які не виробляються на заводах компанії, були виготовлені з кастомними специфікаціями. Наприклад, тороїдальні трансформатори, магніти і джгути проводів). Корпус, динаміки, конструкції басових портів, підсилювачі та кросовери ретельно налаштовуються для кожної моделі Audioengine. Це, своєю чергою, забезпечує набагато ефективнішу акустичну систему з набагато меншим споживанням енергії. Audioengine зібрані вручну з метою перевершити очікування як за вартістю, так і за продуктивністю.
Audioengine використовує аудіофільні, феро-рідинні охолоджені, тонкоплівкові твітери з неодимовими магнітами. Шовкові твітери добре витримують високу потужність, а крайовий дизайн забезпечує дуже плавний відгук. Кастомні низькочастотні динаміки являють собою тканинний кевларовий арамідний композитний матеріал з гумовим покриттям. Арамідне волокно зберігає свою форму під час роботи на високих рівнях гучності. Матеріал і конструкція динаміків дуже міцні, тому решітки не потрібні.
Підсилювачі в Audioengine A2+ BT розташувалися в лівій колонці. Усі компоненти налаштовані окремо для кожної моделі. Створюється ефективна система з меншими витратами енергії. Для максимального захисту від механічних ударів, вмонтовуються друковані плати для блоків живлення і передпідсилювача.
Силові трансформатори є великим внеском у загальне звучання аудіосистеми, особливо нижніх частот. Audioengine використовує безщіткові тороїдальні трансформатори, які мають сильніше випромінюване магнітне поле. Саме вони відповідають за нижчий рівень шуму. Вони легші за стандартні, дешеві трансформатори EI, а також виділяють менше тепла.
Вам необхідно увійти, щоб залишити відгук.
Авторизуйтеся для отримання розширених можливостей