Audio-Technica представила модель бюджетних бездротових навушників – ATH-S300BT. Попри свій бюджетний статус, модель вийшла до 60-річного ювілею компанії.

В активі моделі все, без чого не обійтися сучасним бездротовим моделям.

Можна загинати пальці – шумозаглушення, режим прозорості, режим з низькою затримкою, швидка зарядка, чудова автономність і, звичайно, якісний звук.

Дизайн

Навушники мають стриманий, але стильний дизайн. Виробник описує вигляд моделі як « вражаючий мармуровий візерунок тераццо, який додає нотку розкоші. Ергономічні амбушури, майстерно створені для неперевершеного комфорту, здаються такими ж легкими та зручними, як ваш улюблений кашеміровий светр. »

Звук

ATH-S300BT побудовані на фірмових 40 мм динаміках, що дають змогу якісно та детально відтворювати весь спектр частот. За переконаннями виробника, навушники здатні відтворювати глибокий та масивний бас, виразну середину та детальні чисті високі частоти.

Електроніка

Audio-Technica ATH-S300BT використовує мікрофонну систему MEMS. Остання дозволяє ефективно нівелювати зовнішній шум завдяки системі гібридного шумозаглушення. Це дає змогу добре відсікати шум як на вулиці, так і у приміщенні.

Audio-Technica ATH-S300BT

Для бездротового з’єднання використовується Bluetooth 5.1 з можливістю підключення до двох джерел. Також є і дротове підключення, для чого в комплект завбачливо додали відповідний кабель з гарнітурою.

Автономність і зарядка

Крім того, навушники мають феноменальний час автономної роботи – до 90 годин в режимі відтворення та до 60 годин з увімкненим ANC.

Швидка зарядка через USB-C дає 2.5 години прослуховування музики за 3 хвилини.

Навушники доступні в чорному або бежевому кольорах, а їх вартість компанія оцінила в скромних 100 доларів.